Hilal Altınbilek'in mutluluğu yüzüne yansıdı

Hilal Altınbilek, iki ay önce Etiler'de yeni sevgilisi ile birlikte adeta gazetecilerle köşe kapmaca oynamıştı. Mekandan el ele çıkan aşıklar, muhabirleri fark edince hemen birbirinden ayrılmıştı. Ardından VIP bir araca binen Hilal Altınbilek, sevgilisine "Haydi!" diye seslenmişti.

Hilal Altınbilek'in mutluluğu yüzüne yansıdı

Hilal Altınbilek, iki ay önce Etiler'de yeni sevgilisi ile birlikte adeta gazetecilerle köşe kapmaca oynamıştı.


Hilal Altınbilek'in mutluluğu yüzüne yansıdı


Mekandan el ele çıkan aşıklar, muhabirleri fark edince hemen birbirinden ayrılmıştı.Hilal Altınbilek'in mutluluğu yüzüne yansıdı - Resim : 2


Ardından VIP bir araca binen Hilal Altınbilek, sevgilisine "Haydi!" diye seslenmişti. Ancak Altınbilek'in erkek arkadaşı, görüntü vermemek adına tekrar içeriye kaçmıştı.

Daha sonra mekanın etrafındaki sokaklarda dolaştıktan sonra tekrar kapıya gelip sevgilisini almak isteyen Hilal Altınbilek, yine başarılı olamamıştı.Hilal Altınbilek'in mutluluğu yüzüne yansıdı - Resim : 3


Muhabirlerin kendisini görüntülemesini istemeyen beyefendi, restoranın arkasındaki personel odasında saklanmayı da denemişti.

Hilal Altınbilek'in, odada yaklaşık üç saat gazetecilerin gitmesini bekleyen yeni sevgilisi, kimliğini belli etmemek için elinden geleni yapmıştı.


Hilal Altınbilek'in mutluluğu yüzüne yansıdı - Resim : 4


Ünlü oyuncunun yeni sevgilisi, kapıdan gazetecileri kontrol ederken objektiflere böyle yansımıştı.


Hilal Altınbilek'in mutluluğu yüzüne yansıdı - Resim : 5

Habertürk'ten Volkan Özdemir'in haberine göre yazar Metin Hara'dan sessiz sedasız ayrılan Hilal Altınbilek, yeni sevgilisi Mehmet Can Uzun ile Etiler'de objektiflere yansıdı.


Hilal Altınbilek'in mutluluğu yüzüne yansıdı - Resim : 6


ARTIK KAÇMIYORLAR

İlk kez iki ay önce görüntülenen ve görüntü vermemek için gazetecilerle adeta köşe kapmaca oynayan aşıklar, bu kez karşılarında basın mensuplarını görünce gülümsedi.


Hilal Altınbilek'in mutluluğu yüzüne yansıdı - Resim : 7


Altınbilek, muhabirlerin, "Yeni ilişkiniz tekrar hayırlı olsun. Neler söylemek istersiniz?" sorusuna yanıt vermeyip gülümseyerek, "İyi geceler" demekle yetindi.

İkili, ardından eğlenmek için mekana giriş yaptı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER