"Hoşgörü ve anlayış kaldı mı?"

01Genç şarkıcı Aleyna Tilki, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor.02Sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanan Tilki, Instagram hesabından yaptığı son paylaşımıyla gündeme geldi.03"HOŞGÖRÜ VE ANLAYIŞ KALDI MI?""H.

01Aleyna Tilki: Hoşgörü ve anlayış kaldı mı? - Instagram magazin haberleri

Genç şarkıcı Aleyna Tilki, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor.

02Aleyna Tilki: Hoşgörü ve anlayış kaldı mı? - Instagram magazin haberleri

Sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanan Tilki, Instagram hesabından yaptığı son paylaşımıyla gündeme geldi.

03Aleyna Tilki: Hoşgörü ve anlayış kaldı mı? - Instagram magazin haberleri

"HOŞGÖRÜ VE ANLAYIŞ KALDI MI?"

"Hoşgörü ve anlayış kaldı mı?" diyen Aleyna Tilki, "Hoşgörü ve anlayış kaldı mı? Bir de yanında tertemiz, safca akan sulardan... Varsa bir parça onlardan alayım. Yoksa yemem bir şey, başka şeylere artık iştahım kalmadı. Bir de Venüs’ü solumak isterim, beni oraya götürmeyen bir denize de kolayca açılamam artık..." ifadelerini kullandı.

04Aleyna Tilki: Hoşgörü ve anlayış kaldı mı? - Instagram magazin haberleri

ŞİİR KİTABI ÇIKARACAK

Şarkılarıyla ve yaptığı açıklamalarla gündeme gelen ünlü şarkıcı Aleyna Tilki, geçtiğimiz aylarda sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile takipçilerine şiir kitabı çıkaracağının müjdesini vermişti.

05Aleyna Tilki: Hoşgörü ve anlayış kaldı mı? - Instagram magazin haberleri

"GERÇEK BİR ÇOBANLA ARKADAŞ OLMAK İSTİYORUM"

Tilki'nin geçtiğimiz günlerde, "Gerçek bir çobanla arkadaş olmak istiyorum. Burada çoban olan ama telefonu da olan bir kullanıcı var mı? Arkadaş olmak istiyorum gerçek bi çobanla, dağları bana yalnızca o anlatsın. Çünkü ben dağları gökdelenlerden izleyenlerden değil, dağın içinde dağı, koyunları, çimenleri, oksijeni hissedenlerden duymak istiyorum" sözleri çok konuşulmuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER