Hülya Şen yıllar sonra sürpriz aşk haberiyle gündemde

Birsen Altuntaş'ın haberine göre ekranın aranılan yüzlerinden Hülya Şen, uzun yıllar sonra hayatının aşkını buldu. Hülya Şen, meslektaşı Cengiz Küçükayvaz’la evliliğinden dünyaya gelen 28 yaşındaki kızı Ofelya Eryılmaz Küçükayvaz’a yıllarca hem annelik, hem d.

Hülya Şen yıllar sonra sürpriz aşk haberiyle gündemde

Birsen Altuntaş'ın haberine göre ekranın aranılan yüzlerinden Hülya Şen, uzun yıllar sonra hayatının aşkını buldu.

Hülya Şen, meslektaşı Cengiz Küçükayvaz’la evliliğinden dünyaya gelen 28 yaşındaki kızı Ofelya Eryılmaz Küçükayvaz’a yıllarca hem annelik, hem de babalık yapmış ve 2 yıl önce de kızını evlendirmiş, Cengiz Küçükayvaz kızının düğününe bile katılmamıştı.


Hülya Şen yıllar sonra sürpriz aşk haberiyle gündemde


Sıkıntılı günleri işine olan tutkusuyla aşan ve sürekli çalışıp üreten Hülya Şen, kalbini birkaç ay önce peyzaj mimarı Okan Arslan’a kaptırdı.


Hülya Şen yıllar sonra sürpriz aşk haberiyle gündemde - Resim : 2Yılların oyuncusu mutluluğunu Sezen Aksu’nun “Haydi Gel Benimle Ol” şarkısında yer alan “Bende zincirlere sığmayan o deli sevdalardan… Kızgın çöllerde rastlanmayan büyülü rüyalardan… Kolay kolay taşınmayan dolu dizgin duygulardan…. Yalanlardan dolanlardan daha güçlü bir yürek var…” sözleriyle ifade etti.


Hülya Şen yıllar sonra sürpriz aşk haberiyle gündemde - Resim : 3

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER