İbrahim Çelikkol oğlu Ali'ye duyduğu sevgiyi anlattı

Sabah Gazetesi'nden Sonat Bahar'ın sorularına yanıt veren Çelikkol, söz oğlu Ali'den açılınca şu ifadeleri kullandı: - Babasını genç yaşta kaybetmiş, ailesine bir anda baba olmuş erkek olarak, oğlunuzla ilişkiniz nasıl? - Babam gibi bir adamın oğlu olabildiğim için çok şans.

İbrahim Çelikkol oğlu Ali'ye duyduğu sevgiyi anlattı

Sabah Gazetesi'nden Sonat Bahar'ın sorularına yanıt veren Çelikkol, söz oğlu Ali'den açılınca şu ifadeleri kullandı:

- Babasını genç yaşta kaybetmiş, ailesine bir anda baba olmuş erkek olarak, oğlunuzla ilişkiniz nasıl?

- Babam gibi bir adamın oğlu olabildiğim için çok şanslıyım. Baba olmanın inceliklerini gördüm onda. Eminim daha fazla vakit geçirebilsek çok daha fazlasını öğretecekti, öğrenecektim ama bu kadarı bile oğlum konusunda en iyi yol göstericim. Oğlum Ali'yle ilişkimde en kıymet verdiğimiz şey sevgi. Olabildiğince koşulsuz sevgimi ve şefkatimi ona akıtmaya çalışıyorum. Sonrasında anlamak ve anlaşılmak. Bizim baba-oğul ilişkimizde en ağır taşlarımız bunlar.

- Oğlunuz Ali ile ilgili hangi sorumluluklar sizin üzerinizde?

- "Babalık" işte. Koşulsuz ve sınırsız sevgi duyduğunuz. Kime sorsanız farklı şeyler söyleyebilir belki ama olmazsa olmazların da olduğu bir sorumluluk bu. Ben bildiğimi düşündüğüm alanlarda destek olabiliyorum. Spor gibi, doğayla ilişkide olması gibi örneğin. Ama bunların dışında da oğlumla yaşamı deneyimlemekte iyi bir öğrenci olduğumu söyleyebilirim.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER