İki oyuncu arasındaki boy farkı gündem oldu

Birsen Altuntaş'ın haberine göre dağıtımını Inter Medya’nın üstlendiği TOD Originals dizisi Sarmaşık Zamanı (The Ivy), Avrupa prömiyerini Cannes’da düzenlenen Mipcom Fuarı’nda gerçekleştirdi. Dizinin başrol oyuncuları Burçin Terzioğlu ile Onur Tuna düzenlenen g.

İki oyuncu arasındaki boy farkı gündem oldu

Birsen Altuntaş'ın haberine göre dağıtımını Inter Medya’nın üstlendiği TOD Originals dizisi Sarmaşık Zamanı (The Ivy), Avrupa prömiyerini Cannes’da düzenlenen Mipcom Fuarı’nda gerçekleştirdi.

Dizinin başrol oyuncuları Burçin Terzioğlu ile Onur Tuna düzenlenen galada şıklıklarıyla göz doldurdu.

KIRMIZI HALIDA BOY GÖSTERDİLER

Yabancı basının ilgi odağı olan ikiliden Burçin Terzioğlu diziyle ilgili olarak, “Ülkemizde yaptığımız işlerin uluslararası pazarlarda karşılık buluyor olması bizleri çok mutlu ediyor. Kendi kültürümüze has hikâyelerimizi anlattığımız gibi evrensel değerleri de barındırıyor içeriklerimiz. Konuştuğumuz dil farklı olsa da yaptığımız işte en önemli şey duyguyu izleyiciye geçirebilmek. Ve bunu da senaristlerimiz, yönetmenlerimiz, oyuncular ve teknik ekiplerimizle büyük özveri ile başarılı şekilde dünyaya sunabildiğimizi düşünüyorum” dedi.


İki oyuncu arasındaki boy farkı gündem oldu


Onur Tuna ise Sarmaşık Zamanı (The Ivy) hakkında şunları söyledi: “Yönetmenimiz senaryoyu çok iyi benimsemişti. Kendimizi öyküye teslim edecek şekilde güven duyduk. Yaptığımız işin hikâye bazında, bu projenin muadili olabilecek işlerden daha tutarlı olduğunu düşünüyorum. Yaşanmış hikâyelerimizi aktarma konusunda gelişmiş bir ülkeyiz. O yüzden dram projelerimizin ilgi çektiğini düşünüyorum.”İki oyuncu arasındaki boy farkı gündem oldu - Resim : 2


1.95 boyundaki Onur Tuna ile Burçin Terzioğlu arasındaki boy farkı dikkat çekti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER