İkinci kez anne-baba olan Fahriye ile Burak'a tebrik yağdı

2017'de dünya evine giren Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çiftinin heyecanla bekledikleri ikinci bebekleri dün öğlen saatlerinde sağlıklı bir şekilde dünyaya geldi. Çift, heyecanla bekledikleri erkek bebeğine "Kerem" adını verdi. Doğum sırasında eşi Fahriye Evcen Özçivi.

İkinci kez anne-baba olan Fahriye ile Burak'a tebrik yağdı

2017'de dünya evine giren Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çiftinin heyecanla bekledikleri ikinci bebekleri dün öğlen saatlerinde sağlıklı bir şekilde dünyaya geldi.İkinci kez anne-baba olan Fahriye ile Burak'a tebrik yağdıÇift, heyecanla bekledikleri erkek bebeğine "Kerem" adını verdi.İkinci kez anne-baba olan Fahriye ile Burak'a tebrik yağdı - Resim : 2


Doğum sırasında eşi Fahriye Evcen Özçivit'i yalnız bırakmayan Özçivit, duygu dolu anlar yaşadı. İkinci kez anne-baba olan Fahriye ile Burak'a tebrik yağdı - Resim : 3

Kerem'in dünyaya gelmesinin ardından atv'nin fenomen dizisi 'Kuruluş Osman'daki rolüyle şöhreti Türkiye sınırlarını aşan Burak Özçivit'in hayranları, sosyal medyayı sevince boğdu.


İkinci kez anne-baba olan Fahriye ile Burak'a tebrik yağdı - Resim : 4


HER DİLDE KUTLAMA

Minik Kerem'in dünyaya gelişini Arapça'dan İspanyolca'ya, İngilizce'den İtalyanca'ya kadar birçok farklı dilde kutlayan hayranları, 'Kerem Özçivit' adına derneklere yüklü miktarda bağış yapmak için de harekete geçti.


İkinci kez anne-baba olan Fahriye ile Burak'a tebrik yağdı - Resim : 5


Takvim Gazetesi'nin haberine göre
bazı uyanıklar da hemen 'Kerem Özçivit' adına Instagram hesapları açtı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER