İvana Sert ve Sezer Dermenci'nin nikahına virüs engeli

Yeni Asır Gazetesi'nden Fatih Şendil'in haberine göre Cihan Nacar'ın özel olarak hazırladığı gelinliği Roma'da yapılacak nikah töreninde giymek ünlü top model İvana Sert'e nasip olmadı.

İvana Sert ve Sezer Dermenci'nin nikahına virüs engeli

Yeni Asır Gazetesi'nden Fatih Şendil'in haberine göre Cihan Nacar'ın özel olarak hazırladığı gelinliği Roma'da yapılacak nikah töreninde giymek ünlü top model İvana Sert'e nasip olmadı. Uzun süredir Sezer Dermenci ile aşk yaşayan güzel model Ivana Sert'in nikahı, çiftin korona virüse yakalanmaları nedeniyle ileri bir tarihe ertelendi.

İstanbul'da özel bir hastanede 16 gündür tedavileri devam eden İvana Sert'in durumunun ağır olduğu ve süreci zor geçirdiği, Sezer Dermenci'nin ise durumunun daha iyi olduğu öğrenildi.

Televizyon ekranlarının popüler ismi Ivana Sert ve bir süredir birlikte olduğu iş insanı Sezer Dermenci korona virüse yakalandı. İstanbul'da hastaneye kaldırılan İvana Sert ve İzmirli iş insanı sevgilisi Sezer Dermenci'nin tedavisi devam ediyor.

Tedavileri devam eden Ivana Sert ile Sezer Dermenci çiftçinin aşlarının tam olduğu öğrenildi.

'Önce sağlık' diyen çiftin hastanede birbirine destek oldukları, bir an önce bu hastalıktan kurtulup ertelen nikahlarını yapmayı istedikleri öğrenildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER