Jim Carrey'den kadın gazeteciye çirkin yanıt!

Uzun süredir beyazperdeden uzak olan Jim Carrey, sinemaseverlerle buluşmaya hazırlanıyor. Sonic the Hedgehog (Kirpi Sonic) filmiyle, 4 yıl aradan sonra beyazperdeye çıkacak olan Jim Carrey, filmin vizyona girmesinden önce skandal bir açıklamada bulundu. Film hakkında Heat dergisine röpo.

Jim Carrey'den kadın gazeteciye çirkin yanıt!

Uzun süredir beyazperdeden uzak olan Jim Carrey, sinemaseverlerle buluşmaya hazırlanıyor. Sonic the Hedgehog (Kirpi Sonic) filmiyle, 4 yıl aradan sonra beyazperdeye çıkacak olan Jim Carrey, filmin vizyona girmesinden önce skandal bir açıklamada bulundu.

Film hakkında Heat dergisine röportaj veren ünlü oyuncu, Charlotte Long adlı gazeteciye verdiği skandal cevapla gündeme geldi. Long, Jim Carrey’e, “Filmde Sonic’in ölmeden önce yapılacaklar listesi var. Merak ediyorum, kariyerinizde yaptığınız onca şeyden sonra, sizin o listenizden yapamadığınız bir şey kaldı mı?” diye sordu.

Jim Carrey ise kimsenin beklemediği bir şekilde soruyu, “Sadece sen kaldın şeklinde cevapladı. Gazeteci ise, “Buna ne söyleyeceğimi bilemiyorum” dedi.

AKILLARA CAN YAMAN GELDİ

Carrey’nin bu ifadeleri akıllara Can Yaman’ı getirdi. Can Yaman da rol aldığı Erkenci Kuş dizisiyle ilgili verdiği bir röportajda, İspanyol bir muhabirle flört etmeye çalışması nedeniyle eleştirilmişti.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER