Kaan Urgancıoğlu'nun yeni partneri belli oldu!

Kaan Urgancıoğlu, “Yargı” dizisinin sezon arası vermesini fırsat bilip bir süre dinlendikten sonra yeniden sete çıkacak. Başarılı aktör geçen 21 Mart’ta Netflix‘te yayınlanan ve büyük ilgi gören “Sen Yaşamaya Bak” filminin devam projesinde rol alacak.  Taff Pictures

Kaan Urgancıoğlu'nun yeni partneri belli oldu!

Kaan Urgancıoğlu, “Yargı” dizisinin sezon arası vermesini fırsat bilip bir süre dinlendikten sonra yeniden sete çıkacak.

Başarılı aktör geçen 21 Mart’ta Netflix‘te yayınlanan ve büyük ilgi gören “Sen Yaşamaya Bak” filminin devam projesinde rol alacak. 

Taff Pictures imzalı filmin sonunda başrol karakteri Melisa (Aslı Enver) yakalandığı amansız hastalık nedeniyle hayatını kaybetmişti.

Devam filminin yeni başrol kadın yıldızı merak konusuydu.

Birsen Altuntaş'ın haberine göre uzun görüşmeler ve arayışlar sonrası çok güzel ve başarılı bir kadın oyuncuyla el sıkışıldı.

Kaan Urgancıoğlu'nun yeni partneri belli oldu!


Melisa Aslı Pamuk yeni adı “Sen Büyümeye Bak” olan filmde Kaan Urgancıoğlu‘yla başrolü paylaşacak.

Temmuz ayında sete çıkması planlanan projede Can’a hayat veren ve başarılı oyunculuğuyla gelecek vadeden Mert Ege Ak “Sen Büyümeye Bak” filminde de Urgancıoğlu ve Pamuk’a eşlik edecek.


Kaan Urgancıoğlu'nun yeni partneri belli oldu! - Resim : 2


Ürettiği başarılı ve üst düzey içeriklerle adını aranılan senaristler arasına yazdıran Hakan Bonomo‘nun kaleme aldığı filmin yönetmen koltuğunda yine Ketche lakaplı Hakan Kırvavaç oturacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER