Kaan Yıldırım için şok sözler: "Kadınları kullanarak kendisini masum gösteriyor"

Televizyoncu Bilal Özbilge'nin "Beyaz Magazin" programı fırtına gibi esmeye devam ediyor... Pınar Deniz ile gözlerden uzak birliktelik yaşayan Kaan Yıldırım'ın verdiği bir röportajda "Birlikte olunan ya da ilişki yaşadığı iddia edilen kadınların hemen evliliğe odaklanmış gibi .

Kaan Yıldırım için şok sözler:

Televizyoncu Bilal Özbilge'nin "Beyaz Magazin" programı fırtına gibi esmeye devam ediyor...

Pınar Deniz ile gözlerden uzak birliktelik yaşayan Kaan Yıldırım'ın verdiği bir röportajda "Birlikte olunan ya da ilişki yaşadığı iddia edilen kadınların hemen evliliğe odaklanmış gibi gösterilmesinin kadını çok aşağılayıcı bir şey olduğunu düşünüyorum" şeklindeki açıklamalarını değerlendiren ses sanatçısı Pınar Eliçe, "Kadınlar için söylediği şeyler dikkatimi çekti. Bende bir kadın olarak bir erkekten bunu duymak; biz kadınların ikinci plana atılmamaya çalıştığımız bir yerde yüzümü güldürdü." yorumlarında bulundu.

Söze giren usta gazeteci Bilal Özcan, "Kendi yaptığı çapkınları, söylem olarak kadınları kullanarak; kadınlara sanki destek oluyormuş gibi yaparak aslında kendisini masum gibi göstermeye çalışıyor. Bana da böyle geçti açıkçası" yorumunu getirdi.

Didem Delen ise bu açıklamaları "Söylemlere bir de eylemlere bakmak gerekiyor" diyerek değerlendirdi.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER