Kadir Doğulu'dan bunalan Neslihan Atagül yüzüğü attı mı?

Kadir Doğulu'nun Nisan ayında Çeşme'deki bir barda iki kadınla samimi görüntülerinin gündeme gelmesiyle manşetlerden düşmeyen ikili, evliliklerinde 'Devam' kararı almıştı.   Kadir Doğulu, ihanet olarak yorumlanan görüntülerin ardından "Benimle sohbet etmek isteyen herkesle kon.

Kadir Doğulu'dan bunalan Neslihan Atagül yüzüğü attı mı?

Kadir Doğulu'nun Nisan ayında Çeşme'deki bir barda iki kadınla samimi görüntülerinin gündeme gelmesiyle manşetlerden düşmeyen ikili, evliliklerinde 'Devam' kararı almıştı.


 

Kadir Doğulu, ihanet olarak yorumlanan görüntülerin ardından "Benimle sohbet etmek isteyen herkesle konuşurum, bir müşkülü varsa dinlerim" derken güzel oyuncu da "Gürültülü ortamda yapılan normal bir konuşma" diyerek eşine arka çıkmıştı.

Bu skandalın ardından yakaladıkları popülerliği fırsata çevirip reklam ücretlerini de 10 milyon TL'ye çıkarttıkları konuşulan ünlü çift, kısa süre önce yeni bir kriz yaşadı.

BOŞANMA KARARI ALDI

Takvim Gazetesi'nin haberine göre geçtiğimiz gece kız arkadaşlarıyla görüntülenen Neslihan Atagül, gittikleri mekanda gözyaşlarına boğuldu. Hatta bir ara parmağındaki yüzüğü yere fırlattığı iddia edilen Neslihan Atagül'ü kız arkadaşları güçlükle sakinleştirdi.


Kadir Doğulu'dan bunalan Neslihan Atagül yüzüğü attı mı?


Yine iddiaya göre boşanmaya karar veren güzel oyuncu, bunun için de kariyerini ön plana koyup doğru zamanı bekliyor...

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER