Kadrosuna Murat Yıldırım'ın dahil olduğu 'Teşkilat'ın setinde neler oluyor?

TV100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre bu isimlerin başında “Ömer” rolüyle Murat Yıldırım geliyor.Üçüncü sezon tanıtım filmi çok beğenilen dizide Ömer karakterinin kiminle bağlantılı olduğu merak konusu oldu.Gelen haberlere göre Ömer, Gürkan Uygun’un hayat verdiğ.

Kadrosuna Murat Yıldırım'ın dahil olduğu 'Teşkilat'ın setinde neler oluyor?

TV100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre bu isimlerin başında “Ömer” rolüyle Murat Yıldırım geliyor.

Üçüncü sezon tanıtım filmi çok beğenilen dizide Ömer karakterinin kiminle bağlantılı olduğu merak konusu oldu.

Gelen haberlere göre Ömer, Gürkan Uygun’un hayat verdiği Yıldırım ile Ebru Nil Aydın’ın canlandırdığı Sacide’nin oğlu… 

48 yaşındaki Gürkan Uygun’un kendisinden 5 yaş küçük olan Murat Yıldırım’la baba oğlu canlandıracak olması şaşırttı.

Murat Yıldırım, Deniz Baysal Yurtcu, Gürkan Uygun, Turgut Tunçalp, Levent Can, Yunus Emre Yıldırımer, Serdar Yeğin, Ahmet Uğur Say, Ergün Metin, Seren Deniz, Yunus Narin, Atılay Uluışık, Cansu Büşra Tuman, Ebru Nil Aydın, Hande Dilan Hancı, Ela Naz Koçak’ın rol alacağı 'Teşkilat’ın yeni sezonunda neler olacak?...

Milli İstihbarat Teşkilatı’nın isimsiz kahramanlarının ülkeleri için canları pahasına düzenledikleri operasyon sonucu ‘Şirket’ yok edilmiştir.

Bu olay sonucunda yabancı istihbarat servislerinin ülkemize yönelik onlarca yıl öncesine dayanan terörizm faaliyetleri baş gösterir. Sınırlarımızda büyük güçlerin güdümünde olan bir uydu devlet kurma girişimi başlar.

Egemenliğimize yönelik gerçekleştirilen bu tehditler neticesinde, Teşkilat içinde hem tanıdık hem de yeni yüzlerden oluşan ekibimiz, bu yapıyla mücadele etmek için harekete geçer.

Ekibin amacı kurulması planlanan terör devletini engellemek, üst aklın kim olduğunu ve arkasındaki güçleri ortaya çıkarıp dış düşmanları ortadan kaldırmaktır.

Tüm bu operasyonların yanında, ekibin içinde değişen dengeler, yeni hayatların olaylara dahil oluşu hepsi için farklı bir dönemin başlangıcı olacaktır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER