kiralık bahis sitesi istanbul protez saç

Karantina kurallarına uymayan Işıl Reçber’e tepki!

ABD’DEN DÖNER DÖNMEZ DIŞARIYA ÇIKTI Sözcü Gazetesi'nin haberine göre 3 Mart günü ABD’ye giden Işıl Reçber, bu ülkede 13 gün kaldıktan sonra 16 Mart’ta Türkiye’ye döndü.

Karantina kurallarına uymayan Işıl Reçber’e tepki!

ABD’DEN DÖNER DÖNMEZ DIŞARIYA ÇIKTI

Sözcü Gazetesi'nin haberine göre 3 Mart günü ABD’ye giden Işıl Reçber, bu ülkede 13 gün kaldıktan sonra 16 Mart’ta Türkiye’ye döndü. Ancak Reçber, 14 gün karantina uygulamasını hiçe sayıp evinden dışarı çıktı ve sahibi olduğu güzellik merkezine gitti.

SOSYAL MEDYADA ELEŞTİRİ YAĞMURUNA TUTULDU

ABD, dönüşü karantina kuralına uymayan Işıl Reçber, eşi Rüştü Reçber’in test sonuçlarının pozitif çıkmasının ardından sosyal medya kullanıcıları tarafından eleştiri yağmuruna tutuldu.


KENDİSİNİ NASIL SAVUNMUŞTU?

Işıl Reçber, bu gelişmenin ardından 17 Mart’ta Kanal D’deki 2. Sayfa programına katılarak “Burası benim kendi sağlık kuruluşum ve kliniğim, biz burada bağışıklık sistemini kuvvetlendirmek için uygulamalar yapıyoruz. Ozon terapi; kanınız alınıyor 100 miligram kadar, içine ozon karıştırılıp size enjekte ediliyor. Ben işimden evime gidiyorum. Zaten kimse beni başka türlü dışarıya çıkaramaz. Orada bir sürü hastalarımız var. Kendi özel iş yerime çıkıyorum, almam gereken önlemleri de alıyorum” sözleriyle kendisini savunmuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER