Katy Perry’nin intihar itirafı şaşırttı

Dünyaca meşhur şarkıcı Katy Perry, ünlü oyuncu Orlando Bloom ile bir gücenmiş bir barışık yaşadığı ilişki hakkında intihar itirafında bulundu. Posta Gazetesi'nin haberine tarafından ilk bebeğini kucağına elde etmek için gün sayan şarkıcı, 2017’de Bloom ile ayrıldıkla.

Katy Perry’nin intihar itirafı şaşırttı

Dünyaca meşhur şarkıcı Katy Perry, ünlü oyuncu Orlando Bloom ile bir gücenmiş bir barışık yaşadığı ilişki hakkında intihar itirafında bulundu. Posta Gazetesi'nin haberine tarafından ilk bebeğini kucağına elde etmek için gün sayan şarkıcı, 2017’de Bloom ile ayrıldıkları dönemde intiharın eşiğine geldiğini anlattı.

Perry, Bloom ile geçici bir ayrılık yaşadıklarını ve bu süreçte albüm satışındaki keskin düşüşün de kendisine baskı günler yaşattığını söyledi.

Şarkıcı, 2017’de çıkardığı "Witness" albümünün, 2013’tekinin onda biri kadar bir satmak yaptığını söyledi.

'Beni ortadan ikiye böldü'

Perry, yaşadığı üzüntüyü, “Kariyerim yukarı içten giderken yaşadığım düşüş kelimenin tam anlamıyla beni ortadan ikiye böldü. Şimdi kızımın babası olacak erkek arkadaşımla da o dönem ayrılmıştık. Daha Sonra yeni albüm telaşı yaşadım lakin bu onaylama da bana iyi gelmedi ve bu yüzden çöktüm" sözleriyle anlattı.

SiriusXM CBC radyosuna konuşan ve o dönem intiharı düşündüğünü söyleyen şarkıcı, “Umut, Tanrı ile ilişkimden nedeniyle tekrar tekrar bir seçenek oldu benim için. Benden daha büyük bir şeyin beni bir amaç için yarattığını ve tek kullanımlık olmadığımı ve yaratılan her insanın bir amacı olduğunu düşünerek umudumu yitirmedim” diye konuştu.

Orlando Bloom ile gelecek yıl evlenecek olan Katy Perry, sekiz aylık hamile. Çift, yaz başında Japonya'da yapmayı planladıkları düğünlerini, dünyayı etkisi bölge corona virüs nedeniyle ertelemişti.

Mart ayında çektiği klipte hamile olduğunu duyuran şarkıcı, şimdiye kadar tuttuğu en uzun sırrın bu olduğunu söylemişti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER