Kerem Bürsin'e olay teklif!

TV100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre Kerem Bürsin'in başrolünü Hande Erçel'le paylaştığı "Sen Çal Kapımı" dizisinin özellikle yurtdışı satışları nedeniyle yaz sezonunda devam etmesine karar verilmişti. Başta 11 bölüm daha sürmesi planlanan dizinin son gelen haberlere.

Kerem Bürsin'e olay teklif!

TV100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre Kerem Bürsin'in başrolünü Hande Erçel'le paylaştığı "Sen Çal Kapımı" dizisinin özellikle yurtdışı satışları nedeniyle yaz sezonunda devam etmesine karar verilmişti.

Başta 11 bölüm daha sürmesi planlanan dizinin son gelen haberlere göre 13 bölüme kadar uzatılması gündemde... Öte yandan hem ekranın, hem de reklamların aranılan yüzü olan Kerem Bürsin'in yeni adresi şimdiden belli.

Yakışıklı oyuncunun Netflix'in ardından Türkiye pazarına girmek için uzun zamandır yapımcılarla görüşmeler yapan ve proje isteyen dünyaca ünlü dijital platform Disney Plus'tan teklif aldığı konuşuluyor.

Bir yandan kendi yapım şirketi için de senaryo çalışmaları yapan Bürsin'in başrolünü oynayacağı yeni dizisi yine MF Yapım imzalı olacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER