Kızıl Goncalar’ın Müyesser’i Asiye Dinçsoy’un Gerçek Hayattaki Şok Görünümü!

Kızıl Goncalar dizisinde hayat verdiği Müyesser karakteriyle Asiye Dinçsoy, başörtüsüz karelerine sosyal medyada takipçileri yorum yağdırdı.

Kızıl Goncalar’ın Müyesser’i Asiye Dinçsoy’un Gerçek Hayattaki Şok Görünümü!

Reyting rekorları kıran Kızıl Goncalar dizisinde hayat verdiği Müyesser karakteriyle adından sıkça söz ettiren Asiye Dinçsoy, sosyal medyada gündeme gelerek olay oldu. Dinçsoy’un başörtüsüz karelerine sosyal medyada takipçileri yorum yağdırdı.

 

Son dönemin en favori yapımlarından olan başrolünde Özgü Namal ve Özcan Deniz’in bulunduğu Kızıl Goncalar dizisi gerek hikayesi gerekse oyuncularıyla adından bol bol söz ettiriyor.

Dizide Müyesser karakterini oynayan Asiye Dinçsoy başarılı oyunculuğu ile gündeme gelen kişiler arasında yer alıyor. Sadi Hüdayi Güneş’in eşi Hasna Güneş’in ablası olan Müyesser karakteri tarikat içerisinde saygınlığı olan kadınları yönlendiren bir isim olarak izleyicilerin karşısına geliyor.

44 yaşında olan ünlü oyuncu, ilk kez Müyesser karakteri için başörtüsü taktı. Daha önce “Kırmızı Oda, Zümrüdüanka, O Kız, Elimi Bırakma, Şimdi Onlar Düşünsün” gibi birçok başarılı projede yer alan Dinçsoy’un, gerçek hayattaki görünümü sosyal medyayı salladı.

Asiye Dinçsoy Başörtüsüz Hali Görenleri Şaşırttı

 

Asiye Dinçsoy’un başörtüsüz halini görenler çok şaşırarak Dinçsoy’un Instagram’daki pozlarına “Tanıyamadım, Başkası sandım” tarzında yorumlar yaparak şaşkınlıklarını ifade ettiler.


Kaynak: Magazin Haberleri
Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2024, 16:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER