Kızılcık Şerbeti'nde ortalığı karıştıran sahne! O manzarayı görünce topa tuttular

Show TV ekranlarında yayınlanan Kızılcık Şerbeti dizisinde Abdullah ile Alev arasında yaşanan ilişki izleyenler tarafından eleştiri bombardımanına tutuldu.

Kızılcık Şerbeti'nde ortalığı karıştıran sahne! O manzarayı görünce topa tuttular

Kızılcık Şerbeti dizisinde Abdullah'ın evli olduğu halde bir başkasına aşık olması ve aralarındaki geçen diyalog ekran başındakileri ayağa kaldırdı. Senaryo gereği Alev'in Rüzgar'la evlilik yapmasını istemeyen Abdullah'ın, 'Evlenme! Ben boşanacağım' çıkışına imza atması olay oldu.

Öte yandan son bölümde, Abdullah'ın Alev'e romantik bir sürpriz hazırladığını görenler deyim yerindeyse isyan bayraklarını çekti. Bu sahnelerin çekilmesinin ardından kimi sosyal medya kullanıcıları zehir zemberek sözler sarf etmekten geri durmadı.


Abdullah'ın sırf başka bir kadın uğrunda Pembe ile evliliğini noktalama kararı alması ve kendisinden yaşça bir hayli küçük biriyle beraberliğe adım atması büyük tepki çekti. İzleyenler senaristlere sitem edip toplumun ahlak yapısına aykırı sahnelere asla yer verilmemesi gerektiğini dile getiren yorumlarda bulundular.


Güncelleme Tarihi: 15 Aralık 2023, 09:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER