Kozmetik devi ünlü iş kadını Tayfun Çimen Ergut'a vize engeli!

Şimdilerde kulaktan kulağa dolaşan dedikodunun kahramanı Saka Grup Yönetim Kurulu Başkanı Tayfun Çimen Ergut. İstanbul cemiyet hayatının en göze çarpan isimlerinden biri olan işkadını Saka Grup Yönetim Kurulu Başkanı Tayfun Çimen Ergut'un vize başvurusuna olumsuz yanıt alması .

Kozmetik devi ünlü iş kadını Tayfun Çimen Ergut'a vize engeli!

Şimdilerde kulaktan kulağa dolaşan dedikodunun kahramanı Saka Grup Yönetim Kurulu Başkanı Tayfun Çimen Ergut.

İstanbul cemiyet hayatının en göze çarpan isimlerinden biri olan işkadını Saka Grup Yönetim Kurulu Başkanı Tayfun Çimen Ergut'un vize başvurusuna olumsuz yanıt alması sosyetik hanımların diline düştü.

İddialara döre; Dünyaca ünlü kozmetik markalarını Türkiye ile buluşturan kozmetik devi olarak bilinen ünlü işkadını yurt dışındaki işlerinin başında olmak için geçtiğimiz günlerde konsolosluğa vize başvurusunda bulundu.

Ancak Dünyayı kasıp kavuran Covid-19 salgını nedeniyle ünlü iş kadınının vize isteği reddedildi.

Cemiyet hayatında mütevaziligi ve yardımseverliği ile bilinen, Türkiye'nin ilk parfüm ve kozmetik ithalatçılarından biri olan ünlü iş kadını Tayfun Çimen Ergut'un vize başvurusuna ret cevabı alması şimdilerde bir hayli moralini bozmuş.

Yurt dışında yatırımları olan ünlü işkadınının vize krizine takıldığı şimdilerde sosyetik hanımlar arasında kulaktan kulağa yayılmış durumda.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER