Kulüp dizisinin ikinci sezon galası yapıldı

Netflix “Kulüp” dizisinin yeni sezonunu dizi ekibinin katıldığı bir yemekle kutladı. Basın mensuplarıyla bir araya gelinen yemeğe dizi oyuncuları Gökçe Bahadır, Barış Arduç, Asude Kalebek, Salih Bademci, Fırat Tanış, Halil Babür, Serra Arıtürk ve Ada Erma, proje yaratıc.

Kulüp dizisinin ikinci sezon galası yapıldı

Netflix “Kulüp” dizisinin yeni sezonunu dizi ekibinin katıldığı bir yemekle kutladı.

Basın mensuplarıyla bir araya gelinen yemeğe dizi oyuncuları Gökçe Bahadır, Barış Arduç, Asude Kalebek, Salih Bademci, Fırat Tanış, Halil Babür, Serra Arıtürk ve Ada Erma, proje yaratıcısı Zeynep Günay, hikaye yaratıcısı Rana Denizer ve yönetmen koltuğunu Zeynep Günay ile paylaşan Seren Yüce de katıldı.

Kulüp dizisinin ikinci sezon galası yapıldı

Yeni sezonunda neler olacak?

1960’ta Türkiye gibi İstanbul’un sosyal hayatı ve eğlence dünyası da köklü bir değişimin eşiğindedir. Yaşatılan baskılara karşı duran Çelebi (Fırat Tanış) ve Matilda (Gökçe Bahadır) Kulüp İstanbul Ailesi’ni ayakta tutmak için birlikte mücadele vermektedirler. Zamansız büyümek zorunda kalan Raşel (Asude Kalebek) ise artık 5 yaşında olan Rana’nın annesidir ve çekirdek ailesini bir araya getirmeye çalışmaktadır.

Birsen Altuntaş'ın haberine göre Saner Ayar, Ayşe Durmaz ve Cengiz Çağatay‘ın yapımcılığını üstlendiği dizide Gökçe Bahadır “Matilda”, Barış Arduç “İsmet”, Asude Kalebek “Raşel”, Salih Bademci “Selim Songür”, Fırat Tanış “Çelebi”, Ada Erma “Rana”, Halil Babür “Fikret”, Serra Arıtürk “Keriman”rollerine hayat veriyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER