Kurtuluş Kuş ve Burak Bulut zirvedeki yerlerini koruyor

Trend listelerinde 1,5 yılda 2 milyar izlenme rakamını geçen Kurtuluş - Burak ikilisi yeni şarkılarıyla da müzik listelerinde zirvede... Mahzen Media Tolga Aykut prodüktörlüğünde son şarkıları 'Sebepsiz Gidenlere' ve 'Karalaya Karalaya' şarkıları 1.

Kurtuluş Kuş ve Burak Bulut zirvedeki yerlerini koruyor

Trend listelerinde 1,5 yılda 2 milyar izlenme rakamını geçen Kurtuluş - Burak ikilisi yeni şarkılarıyla da müzik listelerinde zirvede...

Kurtuluş Kuş ve Burak Bulut zirvedeki yerlerini koruyor


Mahzen Media Tolga Aykut prodüktörlüğünde son şarkıları 'Sebepsiz Gidenlere' ve 'Karalaya Karalaya' şarkıları 1. sırada yer değiştirerek, tahtı kimseye bırakmadılar.

Önce 'Karalaya Karalaya' sonrasında yer değiştirerek, 'Sebepsiz Gidenlere' adlı şarkıları trend müzik listelerinde 1. sıraya oturdu. İki şarkısı ile tahtı kimseye bırakmayan Kurtuluş Kuş, Burak Bulut sosyal medyada da viral olan şarkılar arasına girdi. 

Mahzen Media Managment ile Türkiye'nin birçok yerinde verdikleri konserler ile hayranlarıyla buluşan Burak Bulut ve Kurtuluş Kuş, hem şarkılarına hemde konserlerine yoğun ilgi gösteren hayranlarına çok teşekkür ederek, hit şarkılar yazmaya devam edeceklerini belirttiler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER