Lenfoma tedavisi gören Boğaç Aksoy'dan yüreklere su serpen sözler

Kanal D'de yayınlanan 'Arka Sokaklar' dizisinde canlandırdığı "Volkan Komiser" rolüyle hafızalara kazınan başarılı oyuncu Boğaç Aksoy, geçtiğimiz aylarda lenf kanserine yakalandığını açıklamıştı. "HAYATA DÖRT KOLLA SARILACAĞIM"  Boğaç Aksoy yaptığı paylaşımda "Müca.

Lenfoma tedavisi gören Boğaç Aksoy'dan yüreklere su serpen sözler

Kanal D'de yayınlanan 'Arka Sokaklar' dizisinde canlandırdığı "Volkan Komiser" rolüyle hafızalara kazınan başarılı oyuncu Boğaç Aksoy, geçtiğimiz aylarda lenf kanserine yakalandığını açıklamıştı.

"HAYATA DÖRT KOLLA SARILACAĞIM" 

Boğaç Aksoy yaptığı paylaşımda "Mücadelemiz daha bitmedi ama çok az kaldı Allah’ın izniyle yenen taraf biz olacağız. Bu tarif edilemez bir duygu. Hayatta kim olursanız olun düşebilirsiniz ama ayağa kalkıp yolunuza devam etmesini bilmek gerekiyor. Bu dönem öyle bir dönem oldu benim için. Kendimdeki gücü yeniden keşfettim. Yeni bir sayfa açıp hayata, işime, sevdiklerime dört kolla sarılacağım. Bu dönem insana inanılmaz bir farkındalık katıyor. Çok büyük, zor ama unutamayacağım bir tecrübe oldu. Sizlerin varlığı, sevginiz ekstra güç verdi. Sayenizde moralim hep yüksekti. İyi ki varsınız. Şükürler olsun ki tedavimiz de sonuç verdi. Şu anda benden mutlusu yok. Hepiniz Allah’a emanet olun canlarım dualarım sizinle, sizlerin de benimle olsun” ifadelerini kullanarak sağlık durumunu merak eden sevenlerinin yüreklerine su serpti...

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER