Madonna'nın kızı açtı ağzını yumdu gözünü

Sözcü Gazetesi'nin haberine göre Lourdes Leon, geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda annesinin çocuk yetiştirme anlayışı ile ilgili konuştu.

Madonna'nın kızı açtı ağzını yumdu gözünü

Sözcü Gazetesi'nin haberine göre Lourdes Leon, geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda annesinin çocuk yetiştirme anlayışı ile ilgili konuştu. Leon röportajda “Annem tam bir kontrol manyağı ve tüm hayatım boyunca beni kontrol etti” dedi.

Leon sözlerine şu şekilde devam etti: “Liseden mezun olur olmaz ondan tamamen bağımsız olmam gerekiyordu. Sanırım annem ünlü insanların diğer çocuklarını gördü ve ‘Benim çocuklarım böyle olmayacak’ dedi. Ayrıca, eğer ailen bir şeyler için para ödüyorsa, bu onlara senin üzerinde bir koz veriyormuş gibi hissediyorum.”

Leon, annesinin onu modellik kariyerinden de vazgeçirdiğini belirtti:

“Annem, görünüşümün ötesinde neyle tanınmak istediğimi düşünmemi sağlamakta çok ısrar ediyor. İnsanların beni hatırlamasını istediğim şey sadece onun kızı olduğum gerçeği olmamalı.”

Leon, ayrıca dansa, modaya ve estetiğe ilgi duyduğunu ancak oyunculuk kariyeri konusunda kararsız olduğunu da söyledi:

“Oyunculuk konusunda ne hissettiğimi henüz bilmiyorum. Oyuncular beni gerçekten rahatsız ediyor ve onların yanında olamıyorum.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER