Mahir İpek muhabirlerin sorularına gözyaşlarıyla yanıt verdi

Akşam Gazetesi'nin haberine göre Mahir İpek geçtiğimiz akşam Cihangir'de bir mekanda arkadaşları ile sohbet ederken görüntülendi. Magazincileri görünce yanlarına giden Mahir İpek, "Arkadaşlar bayramınız kutlu olsun.

Mahir İpek muhabirlerin sorularına gözyaşlarıyla yanıt verdi

Akşam Gazetesi'nin haberine göre Mahir İpek geçtiğimiz akşam Cihangir'de bir mekanda arkadaşları ile sohbet ederken görüntülendi.

Magazincileri görünce yanlarına giden Mahir İpek, "Arkadaşlar bayramınız kutlu olsun. Hava çok soğuk, eğer beni bekliyorsanız bu havada içim el vermedi, varsa sormak istediğiniz sorun" diyerek soruları yanıtladı.

Muhabirler İpek'e, "Sizin için çok buruk bir bayram, annenizi pandemide kaybettiniz. Acınız çok büyük" cümlesini yöneltti.

Gözyaı döken sanatçı, yaşadıklarını şu sözlerle anlattı:

"Sağlık Bakanlığı rakamlar açıklıyor, 'Aa şu kadar insan vefat etmiş' diyorsunuz. Sonra bir bakıyorsun bu istatistik içinde sen de varsın, senin bir parçan da var. '80 milyonun içinde beni mi bulacak canım?' dersin ve bulur. İstanbul'da pozitif olmuştum, anneciğim Ankara'da ama aynı dönemde olduk. Anneciğim hayatını kaybetti ve ben gidemedim çünkü karantinadaydım. Korkunç günler yaşadık. Sadece benim için değil, bütün Türkiye bu korkunç günleri yaşadı. Bir aileden 4-5 kişinin hayatını kaybettiği oldu. Çok ağır bir şey..."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER