Mahsun Kırmızıgül büyük pişmanlığını itiraf etti!

Habertürk'ten Onur Aydın'ın haberine göre 4 Ağustos'ta yeni şarkısını sevenlerinin beğenilerine sunmaya hazırlanan Mahsun Kırmızıgül, bir itirafta bulundu. "TEK PİŞMANLIĞIM BU" Muhabirlerin, "Müziğe uzun süre ara vermenizin pişmanlığını yaşıyor musunuz?" sorusuna yanıt .

Mahsun Kırmızıgül büyük pişmanlığını itiraf etti!

Habertürk'ten Onur Aydın'ın haberine göre 4 Ağustos'ta yeni şarkısını sevenlerinin beğenilerine sunmaya hazırlanan Mahsun Kırmızıgül, bir itirafta bulundu.


Mahsun Kırmızıgül büyük pişmanlığını itiraf etti!"TEK PİŞMANLIĞIM BU"

Muhabirlerin, "Müziğe uzun süre ara vermenizin pişmanlığını yaşıyor musunuz?" sorusuna yanıt veren şarkıcı, "Ses telleri uzun zaman şarkı söylemeyince bayağı paslanmıştı. Yeni yeni kendimi bulmaya başladım. 16 yıl ara vermeseydim en az 50 - 60 şarkım daha vardı. İşin dijitale kaymasıyla müzik sektöründeki insanlar istediği geliri elde edemiyor. Biz albüm çıkarttığımızda milyon dolarlar kazanıyorduk. Şimdi gerçekten müzik endüstrisi ürettiklerinin karşılığını alamıyor.Mahsun Kırmızıgül büyük pişmanlığını itiraf etti! - Resim : 2


Sanatçılar birbirlerini kıskanır. Ben mesala güzel bir beste dinlediğimde 'Keşke ben de yapabilseydim' diyordum. Bu hepimizin doğasında var. Belki ben de ara vermeyip, iyi şeyler üretseydim sanatçı arkadaşlarım da daha iyisini üretmeye çalışacaktı. Tek pişmanlığım bu diyebilirim"
şeklinde konuştu.Mahsun Kırmızıgül büyük pişmanlığını itiraf etti! - Resim : 3

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER