MAHSUN KIRMIZIGÜL’ÜN OĞLU MAHMUT, KİMDEN NEDEN DAYAK YEDİ?

Olay önceki akşam (3 Temmuz Cumartesi) gecesi Nişantaşı’ndaki Spago isimli mekanda gerçekleşti. Eski Brüksel güzeli şarkıcı ve oyuncu Ayşe Akın, cumartesi akşamı uzun süredir birlikte olduğu Belçika’da yaşayan iş insanı Tufan Doğan’la nişanlandı. Çift, nişanın ard

MAHSUN KIRMIZIGÜL’ÜN OĞLU MAHMUT, KİMDEN NEDEN DAYAK YEDİ?

Olay önceki akşam (3 Temmuz Cumartesi) gecesi Nişantaşı’ndaki Spago isimli mekanda gerçekleşti.

Eski Brüksel güzeli şarkıcı ve oyuncu Ayşe Akın, cumartesi akşamı uzun süredir birlikte olduğu Belçika’da yaşayan iş insanı Tufan Doğan’la nişanlandı.

Çift, nişanın ardından kutlama yemeği için akşam saatlerinde soluğu Nişantaşı’ndaki Spago isimli mekanda aldı. Genç nişanlılar, kendilerine eşlik eden iki arkadaşlarıyla birlikte yedikleri yemek sonrası, mekanın müzik yapılan bölümüne geçtiler.

 

Bir ara Tufan Doğan ve Ayşen Akın, lavaboya gitmek için yerlerinden kalktı ve tam lavaboya gidecekken önlerine, aynı mekanda eğlenen Mahsun Kırmızıgül’ün oğlu Mahmut çıktı. 2,5 yıllık sevgilisi Mina Ceran’dan 4 gün önce ayrılan ve Ayşe Akın’ı önceden tanıyan Mahmut Kırmızıgül, bir anda Ayşe Akın’ın yüzünü sıktı ve yanağını okşadı.

O gün nişanlandığı Tufan Doğan’ın yanında neye uğradığını şaşıran Ayşe Akın, olay çıkmasın ve büyümesin diye “Eskiden tanıdığım biri” diyerek, nişanlısını alıp, lavabonun yolunu tuttu.

Lavabo dönüşü Tufan Doğan, Ayşe’yi yerine oturttuktan sonra, soluğu Mahmut Kırmızıgül’ün yanında aldı.

O sırada yanındaki sarışın kadınla eğlenen Mahmut Kırmızıgül’ün yakasına yapışan Tufan Doğan, “Sen kimsin?” diye sordu. Mahmut Kırmızıgül Tufan Doğan’a “Ben Mahsun Kırmızıgül’ün oğluyum” deyince Tufan Doğan, bar taburesi üzerinde oturan Mahmut Kırmızıgül’e iki tokat attı ve sandalyeden düşürdü.

Araya mekan çalışanları ve müşteriler girdi. Olay çok daha fazla büyümeden yatıştırıldı.

****

Özel haber logosuyla yayınladığımız haberlerin tüm telif hakları sacitaslan.com'a aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi haberin tamamı ya. da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.

Kullanan siteler hakkında hukuki haklarımız saklıdır

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER