MasterChef Yarışmacıları Birbirine Girdi: "Sen Şeytan Değil Yılansın!"

MasterChef Türkiye 2021'de büyük finale sayılı günler kala  programın kadın yarışmacıları Burcu ve Dilara birbirine girdi. Ayrıntılar haberimizde!

MasterChef Yarışmacıları Birbirine Girdi: "Sen Şeytan Değil Yılansın!"

13 Aralık akşamı MasterChef'te kaptanlık oyunu oynandı. Güveç yapmaları istenen yarışmacılar, en lezzetli yemeği yapmak için canla başla mücadele etti. Gün sonunda Hasan, Tahsin, Burcu ve Sergen öne çıkan isimler olurken; mavi takım kaptanı Burcu oldu.

Burcu'dan Zehir Zemberek Sözler!

Rakibini seçmeden önce bir açıklama yapan Burcu, "Bir kadın olarak az kişi de olsalar yarışmaya devam etmenin gururunu yaşıyorum. Ancak Dilara, bu konuyu ballandıra ballandıra anlatmasına rağmen, ben dokunulmazlık aldığımda beni tebrik edemeyecek kadar nezaketsizdi. Ne zaman kazansam her aşamada gözünde ve bedeninde hırs ve ihtiras görüyorum. Benden ona bir abla tavsiyesi, 'hırs güzel bir şeydir ama bunu azimle törpülemek gerekir. Yoksa hırs başarının önüne geçer. O yüzden Dilara'yı ne burada ne de başka bir yerde rakip görmüyorum ve kaptan olarak seçmiyorum." dedi. 

"Sen Yılansın!"

Burcu'ya cevap veren Dilara ise "Beni rakip görüp görmemen umrumda bile değil. Senin abla tavsiyelerine ihtiyacım yok. Senin bu yaşında neler yaptığını, neler konuştuğunu hepsini tek tek biliyorum. İnsanların arkasında konuşup, yüzlerine gülüyorsun. Sabahtan beri yan tezgahımda 'şeytanlar etrafımda, şeytanların nazarı değdi' dedin. Bana laf atıp duruyorsun, sesimi çıkarmıyorum" diye konuştu.

Bunun üzerine çok sinirlenen Burcu, "Sen şeytan değilsin Dilara, sen bir yılansın" deyince şefler, tartışmaya müdahale etti. Somer Şef, "Arkadaşlar lütfen birbirinize daha sonra pişman olacağınız şeyler söylemeyin. Laflarımıza dikkat edelim" ifadelerini kullandı.

"Yalancı ve Psikopat"

Takımlar seçildiği sırada Dilara'nin "yalancı ve psikopat" dediğini duyan Burcu, şeflere dönerek durumu izah etti. Bunun üzerine ikinci kez müdahale eden şeflerden Mehmet Yalçınkaya, Burcu'ya 'önüne dön' diyen Dilara'ya "Kızım yeter artık. Ya bu sohbeti kesin ya da başka şeyler konuşalım" diye uyarıda bulundu.
 

Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2021, 16:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER