Mehmet Ali Erbil geri vites yaptı: "Hastalığıma ver Çağla'm"

Şovmen Mehmet Ali Erbil, dün sabah telefonla bağlandığı "Söylemezsem Olmaz" programında Çağla Şıkel'i vefasızlıkla suçlayarak ağzına geleni söylemişti.   Şıkel için "Bazı insanlar hak ediyor.

Mehmet Ali Erbil geri vites yaptı:

Şovmen Mehmet Ali Erbil, dün sabah telefonla bağlandığı "Söylemezsem Olmaz" programında Çağla Şıkel'i vefasızlıkla suçlayarak ağzına geleni söylemişti.


 

Şıkel için "Bazı insanlar hak ediyor. Susmamak gerekiyor. Ben 1,5 saat programda sustum. Dedim ki herhalde kadın level atladı. Çarkıfelek'i anmıyor. Çarkıfelek'e hostes olmak için kapıda yatarlardı o zaman. Kadın orada bir kelime etmez mi? 1 buçuk saat orada program yaptı. 'Ben de sizinle birlikte çalıştım Mehmet Ali Bey' demez mi? Çok ayıp. Yazıklar olsun! Kompleks yarattı kendine. Orada sabah programı yapıyor da şey oldu sandı. Level atladı sandı. Ben de oraya babamın hayrına gitmedim. Para aldığım için gittim. Onu da bilin. Benim programımda kimler kimler hostes olmadı.

Kulisimden ayrılmazdı o Çarkıfelek zamanı. Anlamını, her şeyini size; halka bırakıyorum. Avukat da sevgili bulmuş. Avukatı bakalım korusun onu. Çok mu küçük bir şey orada hostes olmak? Bugün meşhur olanların anneleri gelirdi kapıyı 'Kızımı hostes al' diye. Çağla Şıkel'in hostes olmasının en büyük tanığı Stelyo Pipis'tir. Onunla flört oldu, ona yalvardı da girdi Çarkıfelek'e... Ben Stelyo ile birlikte yaşıyordum o da bizimle birlikte yaşıyordu evde" diyen Mehmet Ali Erbil çark edip özür diledi.


Mehmet Ali Erbil geri vites yaptı:


"Sabahın erken saatinde aniden bağlandığım canlı yayında aslında çok kırıldığımı ifade etmek isterken amacını aşan, kontrolsüz, istemsiz sözler söylemişim. Yayının tekrarını izlediğimde fark ettim durumun vehametini. Çağla benim dünya ahiret kardeşimdir. Ben duygusal bir adamım. Beni herkes tanır. Çağla bu kadar kıymetli olmasa benim için bu derece kırılmazdım zaten. Ben onun başarılarıyla gurur duyarken onun mesleğinin ilk adımlarında yanında olduğumu unutmuş gibi davranmasıydı beni üzen. Ama ne kadar üzüldüysem de bugünkü sözleri sarfetmeme sebep olmamalıydı. Hepinizin huzurunda özür diliyorum kendisinden. Yayına çıkmak için para aldım bile demişim; oysa ki bu da doğru değil. Yurt dışındaydım, uçak biletini biz karşılayalım gel dediler gittim; hepsi bu. Yaşadığım onca hastalığıma ver Çağla'm"

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER