Melis Sütşurup'tan çok konuşulacak yeni atak!

Geçtiğimiz ay Mustafa Sandal'la aşkına nokta koyan Melis Sütşurup, Sandal'la 7 aylık aşkını bitirdikten sonra gözlerden uzak tatil için iki hafta önce Marmaris'teki Bonjuk Bay'a gitmişti.

Melis Sütşurup'tan çok konuşulacak yeni atak!

Geçtiğimiz ay Mustafa Sandal'la aşkına nokta koyan Melis Sütşurup, Sandal'la 7 aylık aşkını bitirdikten sonra gözlerden uzak tatil için iki hafta önce Marmaris'teki Bonjuk Bay'a gitmişti. Issız bir koydaki çadır kampında inzivaya çekilen sosyetik güzelin yalnız olmadığı ortaya çıktı. Sütşurup, Musti'den önce aşk yaşadığı iş adamı Serkan Acar'la Bonjuk Bay'da buluştu.

Aylar sonra Marmaris'te buluşmak için sözleşen eski sevgililerin aşkı, burada küllerinden yeniden doğdu. Bir hafta doğayla iç içe romantik anlar yaşayan ikili, önceki gün de Boğaz'da keyif çattı.

BOĞAZ'DA AŞKA GELDİ


Poyrazköy'deki bir balık restoranında ziyafet çeken ikili, daha sonra iş adamının lüks teknesiyle Boğaz'da gezintiye çıktı. Sütşurup, daha sonra iş adamının üstü açık klasik otomobilinde verdiği pozu Instagram'da paylaştı. Acar'ın sosyal medyada kalpler gönderdiği Sütşurup'un Musti'den ayrılır ayrılmaz eski aşkına koşması ise "Sarı fırtına Melis" dedirtti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER