Melisa Aslı Pamuk rotayı yeniden oluşturdu! Yıldız futbolcuya gönül vermişti

Takvim Gazetesi'nin haberine göre bir dönem Oğuzhan Özyakup ile evliliğin eşiğinden dönen, daha sonra oyuncu Mustafa Mert Koç ile ilişki yaşayan Pamuk, geçtiğimiz haftalarda gönlünü Yusuf Yazıcı'ya kaptırmıştı. Bu sezon aşkların başlangıç yeri olan Çeşme'de tanışa.

Melisa Aslı Pamuk rotayı yeniden oluşturdu! Yıldız futbolcuya gönül vermişti

Takvim Gazetesi'nin haberine göre bir dönem Oğuzhan Özyakup ile evliliğin eşiğinden dönen, daha sonra oyuncu Mustafa Mert Koç ile ilişki yaşayan Pamuk, geçtiğimiz haftalarda gönlünü Yusuf Yazıcı'ya kaptırmıştı.

Bu sezon aşkların başlangıç yeri olan Çeşme'de tanışan ve ilişkileri burada ortaya çıkan Pamuk ve Yazıcı'nın ortaya çıkan fotoğrafları aşkı belgelemişti.


Melisa Aslı Pamuk rotayı yeniden oluşturdu! Yıldız futbolcuya gönül vermişti


SOLUĞU FRANSA'DA ALDI!


Çeşme'deki tatilini kısa kesen ve sezon hazırlıkları için takımının Fransa'daki antrenmanlarına katılan Yazıcı'nın biricik aşkı Pamuk, Türkiye'de kalmıştı.

Bu süreçte sosyal medyada birbirlerine beğeniler yağdıran çift, aşklarının boyutunu bir kez daha göstermişti. Birbirlerinden ayrı kalmak zorunda kalan çift, daha fazla dayanamadı.Melisa Aslı Pamuk rotayı yeniden oluşturdu! Yıldız futbolcuya gönül vermişti - Resim : 2


Pamuk, geçtiğimiz gün sevgilisinin yanına Fransa'ya gitti.Melisa Aslı Pamuk rotayı yeniden oluşturdu! Yıldız futbolcuya gönül vermişti - Resim : 3


Fransa'dan gözlerinın ışıldadığı paylaşımlar yapan güzel oyuncuya takipçilerinden beğeni yağdı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER