Melisa Aslı Pamuk ve Yusuf Yazıcı evlilik hazırlıklarını hızlandırdı

Takvim Gazetesi'nden Doğan Savaş'ın haberine göre Mustafa Mert Koç ile evliliğin eşiğinden dönen Melisa Aslı Pamuk, gönlünü futbolcu Yusuf Yazıcı'ya kaptırmıştı. Aşklarını kameralardan uzakta yaşayan ikili geçtiğimiz günlerde yaptıkları paylaşımla birlikteliklerini .

Melisa Aslı Pamuk ve Yusuf Yazıcı evlilik hazırlıklarını hızlandırdı

Takvim Gazetesi'nden Doğan Savaş'ın haberine göre Mustafa Mert Koç ile evliliğin eşiğinden dönen Melisa Aslı Pamuk, gönlünü futbolcu Yusuf Yazıcı'ya kaptırmıştı.

Aşklarını kameralardan uzakta yaşayan ikili geçtiğimiz günlerde yaptıkları paylaşımla birlikteliklerini ilan etmişti.


Melisa Aslı Pamuk ve Yusuf Yazıcı evlilik hazırlıklarını hızlandırdı


Fransa'nın Lille takımında forma giyen Yazıcı'yı görmek için Paris'e giden Pamuk, büyük bir sürpriz yaşamıştı.Melisa Aslı Pamuk ve Yusuf Yazıcı evlilik hazırlıklarını hızlandırdı - Resim : 2


Yazıcı'nın, Pamuk'a evlilik teklifinde bulunduğu ortaya çıkmıştı.

BASKI YAPIYOR!

Şu sıralar dijital bir platformda yer alacak dizisinin çekimlerini bitiren güzel oyuncu, soluğu yine sevgilisinin yanında Fransa'da aldı.

Evlilik hazırlığı yaptığı konuşulan Yazıcı ve Pamuk, bir konuda anlaşamadı. İddialara göre Yazıcı ile uzak kalmak istemeyen güzel oyuncu, sevgilisini İstanbul'da görmek istiyor.Melisa Aslı Pamuk ve Yusuf Yazıcı evlilik hazırlıklarını hızlandırdı - Resim : 3


Projelerinden dolayı İstanbul'da yaşamak isteyen Pamuk, Yazıcı'nın Türk kulüpleriyle anlaşması için ünlü oyuncuya baskı yapıyor.

Türkiye'de dönmeyi çok isteyen Yazıcı ise, şu an için bir kulüple anlaşabilmiş değil...

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER