Melisa müzik dünyasına 'Dizgin' ile 'Merhaba' dedi

Müzik eğitimine üç yaşındayken, Türkmenistan'da piyano dersi alarak başlayan ve ilerleyen yıllarda Royal Music Schools of Music için sınavlara giren Melisa Bahçeşehir Üniversitesi Mimarlık Bölümü mezunu.

Melisa müzik dünyasına 'Dizgin' ile 'Merhaba' dedi

Müzik eğitimine üç yaşındayken, Türkmenistan'da piyano dersi alarak başlayan ve ilerleyen yıllarda Royal Music Schools of Music için sınavlara giren Melisa Bahçeşehir Üniversitesi Mimarlık Bölümü mezunu. Mezun olduğu üniversitenin halen Müzikal Tiyatro Sertifika programında eğitim almaya devam eden Melisa, yeni çalışması ‘Dizgin’ ile pop müziğe taze kan olacak. 

Birbirinden iddialı üç şarkı içeren ilk projesi 'Yıldızlar' ile müzik dünyasında adını duyuran Melisa şimdi de sözleri Sibel Algan müziği Sezen Aksu düzenlemesi Ozan Bayraşa‘ya ait yeni şarkısı ‘Dizgin’ ile kariyerinde emin adımlarla ilerliyor.  

Ünlü fotoğrafçı Lara Sayılgan’ın objektifine yeni projesi için pozlar veren Melisa‘nın klibini Erkan Nas çekti. 

Genç şarkıcı, "Sadece iyi müzik yapmak şarkı söylemek istiyorum…Benim için kendimi ifade ediş biçimi müzik" diyen Melisa müzik eleştirmenleri tarafından duru vokaliyle Türk Pop Müzik kulvarının gelecek vadeden kadınları arasında yer alıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER