Merhum sanatçının kıyafetleri Güliz Ayla'ya emanet

Son dönemde yayımladığı teklilerle başarılı bir grafik çizen Güliz Ayla, ilk defa arabesk fantezi kulvarında bir şarkıyla hayranlarına sürpriz yaptı. İbrahim Erkal'ın kıyafetlerini kullandı Sözü müziği İbrahim Erkal'a yeni aranjesi Febyo Taşel’e ait ‘Ömrüm’ün vide.

Merhum sanatçının kıyafetleri Güliz Ayla'ya emanet

Son dönemde yayımladığı teklilerle başarılı bir grafik çizen Güliz Ayla, ilk defa arabesk fantezi kulvarında bir şarkıyla hayranlarına sürpriz yaptı.

İbrahim Erkal'ın kıyafetlerini kullandı

Sözü müziği İbrahim Erkal'a yeni aranjesi Febyo Taşel’e ait ‘Ömrüm’ün video klibini Gökhan Özdemir çekti.

İbrahim Erkal’ın eşi Filiz Erkal için yazdığı şarkının video klibinde, merhum sanatçının giydiği ve bugüne kadar saklanan kıyafetleri kullanıldı.

‘Ömrüm’ tüm dijital platformlarda yayımlandı.


Merhum sanatçının kıyafetleri Güliz Ayla'ya emanet


Zamanın ruhunu yakalayan şarkılara imza atan ve 11 Mayıs 2017’de aramızdan ayrılan, arabesk fantezi müziğin en önemli isimlerinden İbrahim Erkal, iki yılı aşkın süredir üzerinde titizlikle çalışılan çok özel bir saygı albümüyle anılıyor.

Uzun zamandır yeni bir proje yayınlamayan, Unkapanı’nın en güçlü yapım şirketlerinden Ulus Müzik etiketiyle çıkacak İbrahim Erkal “Hürmet” albüm serisinin prodüktörlüğünü İskender Ulus gerçekleştirdi.


Merhum sanatçının kıyafetleri Güliz Ayla'ya emanet - Resim : 2


3 bölümden oluşan albümden, kısa aralıklarla, albümde her tarzın en güçlü yorumcularının yeniden hayat verdiği şarkılar dinleyicinin beğenisine üçlü gruplar halinde her ay sunulmaya devam ediyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER