Merve Boluğur'un evliliğinin neden bittiğini "Beyaz Magazin" açıkladı

Merve Boluğur'un evliliğinin neden aniden bittiğini usta televizyoncu Bilal Özbilge'nin gündemi belirleyen programı "Beyaz Magazin" açıkladı. Bilal Özcan, "Merve Boluğur evlendikten hemen sonra eşine 'Bana kimse kural koyamaz, ben sıkıntıya gelemem.

Merve Boluğur'un evliliğinin neden bittiğini

Merve Boluğur'un evliliğinin neden aniden bittiğini usta televizyoncu Bilal Özbilge'nin gündemi belirleyen programı "Beyaz Magazin" açıkladı.

Bilal Özcan, "Merve Boluğur evlendikten hemen sonra eşine 'Bana kimse kural koyamaz, ben sıkıntıya gelemem. Benim üzerime gelme' demiş. Mert Aydın nikahın akabinde ameliyat oluyor ancak eşinden gerekli ilgiyi göremiyor. Aydın'ın henüz dikişleri alınmadan Boluğur'un 'Ben çok sıkıldım. Sen hep böyle yatacak mısın? Sıkıntıdan patlıyorum... Hadi tatile gidelim' söylemleri olmuş. Mert Aydın istemeye istemeye balayına çıkıyor. Orada bir tartışma yaşanıyor. Boşanmayı ilk dile getiren aşk evliliği yaptığını ifade eden Mert Aydın olmuş." diyerek ani evliliğin neden bittiğine dair kendisine gelen duyumları izleyicilere aktardı.


 

Pınar Eliçe ise "Hızlı koşan at çabuk yorulurmuş misali. Merve'miz yorulmuş" yorumunu yaparak evliliğin bu kadar çabuk bitmesine şaşırmadığını ifade etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER