Merve Dizdar'ı uçağa almadılar! Ünlü isim isyan etti!

Rol aldığı dizilerdeki başarısıyla adından söz ettiren Merve Dizdar'ın da kadrosunda yer aldığı Nuri Bilge Ceylan filmi Kuru Otlar Üstüne filmi, Cannes Film Festivali'nde gösterildi. Filmin sonunda salona giren oyuncu, 10 dakika oyuncu ayakta alkışlandı.

Merve Dizdar'ı uçağa almadılar! Ünlü isim isyan etti!

Rol aldığı dizilerdeki başarısıyla adından söz ettiren Merve Dizdar'ın da kadrosunda yer aldığı Nuri Bilge Ceylan filmi Kuru Otlar Üstüne filmi, Cannes Film Festivali'nde gösterildi.

Filmin sonunda salona giren oyuncu, 10 dakika oyuncu ayakta alkışlandı. Başarısıyla konuşulan Merve Dizdar, Türkiye'ye dönüşte beklenmediği bir olay yaşadı.

Merve Dizdar'ı uçağa almadılar! Ünlü isim isyan etti!

"2 SAAT ÖNCE HAVALİMANINA GELDİM AMA UÇAMADIM"

Rezervasyon sorunu yaşadığı için Fransa'da Türkiye'ye dönüşte uçağa alınmayan Dizdar, Twitter hesabından isyan ederek "Sete yetişmek üzere Cannes Film Festivali'nden ayrılıp 2 saat önce havalimanına geldim. 24 saattir check in yapmaya çalıştığım uçak overbooked (çifte rezervasyon) olduğu için uçağa alınmadım. Yarın sabah setim var ve uçamadım… Bu durumda olan 4 kişi daha var. Bu nasıl açıklanır?" ifadelerini kullandı.


Merve Dizdar'ı uçağa almadılar! Ünlü isim isyan etti! - Resim : 2Türk Hava Yolları'nı etiketleyen oyuncunun paylaşımını gören bir şirket yetkilisi gerekli yardımı sağlayacağını belirtse de Dizdar'ın rol aldığı "Ömer" dizisinin setine yetişip yetişmediği bilinmiyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER