Metin Akpınar ikiz kızlarına aylık 500 TL veriyormuş!

Ünlü oyuncu Metin Akpınar'ın evlilik dışı ilişkiden iki kız babası olduğu ortaya çıkmış ve açıklamasında onlara maddi ve manevi destek olmaya çalıştığını dile getirmişti. 62 yıldır Göksel Akpınar’la evli olan ve çocuğu olmadığı bilinen usta oyuncu Metin Akpına.

Metin Akpınar ikiz kızlarına aylık 500 TL veriyormuş!

Ünlü oyuncu Metin Akpınar'ın evlilik dışı ilişkiden iki kız babası olduğu ortaya çıkmış ve açıklamasında onlara maddi ve manevi destek olmaya çalıştığını dile getirmişti.


Metin Akpınar ikiz kızlarına aylık 500 TL veriyormuş!


62 yıldır Göksel Akpınar’la evli olan ve çocuğu olmadığı bilinen usta oyuncu Metin Akpınar'ın, yıllar önce yaşadığı ilişkiden Duygu ve Sevgi adında ikizleri olduğu ortaya çıktı.Metin Akpınar ikiz kızlarına aylık 500 TL veriyormuş! - Resim : 2


Akpınar, evlilik dışı doğan ve yıllar sonra ortaya çıkan ikiz kızları ilgili yaptığı açıklamada, “Yolumuz kesiştikten sonra onlara, eşim Göksel ile birlikte elimizden geldiğince maddi ve manevi destek olmaya çalıştık.” demişti.Metin Akpınar ikiz kızlarına aylık 500 TL veriyormuş! - Resim : 3“Metin Akpınar halktan değil kızlarınızdan özür dilemeli!”
başlıklı bir yazı kaleme alan Onur Akay, Metin Akpınar'ın ikiz kızlarına yaptığı maddi desteği öğrendiğini açıkladı.Metin Akpınar ikiz kızlarına aylık 500 TL veriyormuş! - Resim : 4


Akay, "Ben maddi olarak yaptığı desteği de öğrendim. DNA testi ile kızların babası olduğu kanıtlanınca, Metin Akpınar ikiz kızlarına ayda en çok 500 TL göndermiş. Evet, koskoca Metin Akpınar’ın maddi destek dediği bu. Manevi destek ise hiç yok!" ifadelerini kullandı.


Metin Akpınar ikiz kızlarına aylık 500 TL veriyormuş! - Resim : 5


Metin Akpınar açıklamasında, “En önemlisi anlamsız bir şekilde üzdüğüm halkımdan özür diliyorum. Ne yazık ki hayat geriye doğru yaşanmıyor.” ifadelerini de kullanmıştı. Onur Akay ise yazısında, “Bence talihsiz bir açıklama olmuş. Yılar sonra ikiz kızlarının çıkması mı yoksa kızlarına yaklaşımı anlamsız? Hayat geriye doğru yaşansaydı şimdiki aklı ile ne yapardı onu düşünmeli ve artık ileriye doğru onu yapmalı!” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER