Mike Tyson itiraf etti: "Konuşamıyorum bile"

TV100'ün haberine göre boksun efsane isimlerinden 56 yaşındaki Mike Tyson, kendisini tekerlekli sandalyeye oturtan hastalığını açıkladı. Bir tür sinir zedelenmesi hastalığına yakalandığını belirten efsane boksör, ağrıları şiddetlendiğinde koşamayacak vaziyete geldiğini sö.

Mike Tyson itiraf etti:

TV100'ün haberine göre boksun efsane isimlerinden 56 yaşındaki Mike Tyson, kendisini tekerlekli sandalyeye oturtan hastalığını açıkladı.

Bir tür sinir zedelenmesi hastalığına yakalandığını belirten efsane boksör, ağrıları şiddetlendiğinde koşamayacak vaziyete geldiğini söyledi.

Sırtındaki sinir zedelenmesi nedeniyle tekerlekli sandalyede oturmak zorunda kaldığını belirten Tyson, siyatik hastalığına yakalandığı paylaştı.

"KONUŞAMIYORUM BİLE"

Newsmax TV’ye konuşan boksör, "Siyatik denilen bir hastalığım var. Ağrılarım şiddetlendiğinde konuşamıyorum bile. Neyse ki bu sahip olduğum tek hastalık. Şu an harika hissediyorum" ifadelerini kullandı.

SİYATİK NEDİR?

Halk arasında siyatik diye bilinen hastalık, sinirlerin gerilmesi veya sıkışması sonucu belden kalçaya ve uyluğun arka kısmına yayılan ağrı, uyuşma, gerilme ve bazen de karıncalanma rahatsızlığıdır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER