Miss Turkey 2017 birincisi Aslı Sümen: Hayatımın aşkına en kolay evet!

Miss Turkey 2017 birincisi Aslı Sümen, bir süredir birlikte olduğu Chris Bann ile evleniyor. Sümen, evlilik teklifi aldığı anları sosyal medya hesabında paylaştı.

Miss Turkey 2017 birincisi Aslı Sümen: Hayatımın aşkına en kolay evet!

Miss Turkey 2017 yarışmasında ikinci seçilmişken, tacın Itır Esen’den alınması üzerine birinciliği elde eden Aslı Sümen evleniyor. Sümen, bir süredir birlikte olduğu Chris Bann'ın kendisine evlenme teklifi anları paylaştı.

Sümen paylaşımında "Hayatımın aşkına en kolay evet. Bu yıl biterken 2023 yılından en büyülü anı paylaşmak istedim. Chris bana 1. yıl dönümümüzde evlenme teklif etti, piknik yaparak ilk buluşmamızı yeniden yaratmak için kutlarken. Hayır, kurulum değil, beyaz giymem TAM bir tesadüf, ortamın bu kadar tatlı olması ise sadece anılar yaratma ve her şeyi mükemmel yapma takıntısı olmamız. İşte hayatımın en iyi ve en savunmasız anlarından biri, ağlamak ve bu inanılmaz insana evet demek. Nişanlın olmaktan ve sana benim dediğim için gurur duyuyorum" ifadelerini kullandı.

Bu gönderiyi Instagram'da gör

Aslı Sümen (@asliisumen)'in paylaştığı bir gönderi

NE OLMUŞTU?

Yarışmanın birincisi ve Miss Turkey 2017 World güzeli Itır Esen oldu. Aslı Sümen yarışmanın ikincisi yani Miss Turkey 2017 Universe güzeli seçildi. Ancak organizasyon yetkilileri, Itır Esen'in tacının sosyal medya paylaşımları yüzünden geri alındığı açıkladı. Bu gelişme üzerine Türkiye güzeli Aslı Sümen oldu.

Güncelleme Tarihi: 28 Aralık 2023, 13:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER