Murat Ceylan'a Pınar Tartan şoku!

Takvim Gazetesi'nden Aydın Hamza'nın haberine göre Murat Ceylan ile Miss Turkey 2017 ikincisi Pınar Tartan'ın aşk hikayesi kısa sürdü.

Murat Ceylan'a Pınar Tartan şoku!

Takvim Gazetesi'nden Aydın Hamza'nın haberine göre Murat Ceylan ile Miss Turkey 2017 ikincisi Pınar Tartan'ın aşk hikayesi kısa sürdü. İş yoğunluğu nedeniyle Dominik'te olan Ceylan'ın mesafeli ilişkiyi yürütemediği iddia edilmişti. Ancak gerçeğin öyle olmadığı ortaya çıktı. Ceylan'ın sevgilisinin bitmek bilmeyen istekleri ve lüks merakından dolayı aşkı bitirme kararı aldığı öğrenildi.

BENİ KULLANIYOR

Tescilli güzelle aşkını sonlandıran Ceylan'ın arkadaşlarına, "Sürekli benden pahalı bir şeyler istiyor. Hep popüler mekanları tercih ediyordu. Bir süre sonra aslında ilişkide aşkın olmadığını fark ettim. Beni kullanmaya çalıştığını hissettiğim an soğudum. Birlikte olmamızın bir anlamı kalmadı. İlişkimi de bitirdim" diyerek dert yandı. Bir zamanlar aşkları sosyal medyadaki takipçilerine de göstermeyi tercih eden Murat Ceylan'ın, ayrılık sonrası yakınlarına "Üzerimden büyük bir yük kalktı" dediği de iddia edildi.

6 ay süren ilişkileri boyunca sosyal medyadan aşk şovu yapan çiftin ayrılık kararı almasından sonra beklenen oldu.

İkili, sosyal ağ hesaplarından birbirlerinin fotoğraflarını silerek takipten çıktı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER