Murat Yıldırım: "Eşim için seve seve"

Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Murat Yıldırım, bu hafta izleyici karşısına çıkacağı için çok heyecanlı olduğunu dile getirdi.  41 yaşındaki oyuncu, yeni sezon hazırlıkları ile ilgili şunları söyledi: "Şunu buradan anlayın, ben set kazasında boşuna sakatlanmadım.

Murat Yıldırım:

Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Murat Yıldırım, bu hafta izleyici karşısına çıkacağı için çok heyecanlı olduğunu dile getirdi. 

41 yaşındaki oyuncu, yeni sezon hazırlıkları ile ilgili şunları söyledi:

"Şunu buradan anlayın, ben set kazasında boşuna sakatlanmadım. Gerçek sahneler çekiyoruz. Çektiğimiz sahneler zor elbette sakatlık ve bazı talihsiz olaylarla karşılaşabiliriz bu da bizim oyunculuğumuzun kalitesini gösterir."

Habertürk'ten Tolga Aslan'ın haberine göre Murat Yıldırım, basın mensuplarının "Eşiniz İman Elbani'ye sizinle birlikte bir rol teklifi gelse ne düşünürsünüz?" sorusuna, şu şekilde cevap verdi:

"SEVE SEVE HOCASI OLURUM"

"Geldi, evet gelmedi değil. Yurt dışından ve yurt içinden oyunculuk teklifleri geldi. Benim eşim profesyonel fakat şimdiye dek kabul etmedi. Kendisine gelen projelerin arkasındayım ve destekçisiyim. Oyunculukla alakalı her bir bilgiyi isterse, seve seve öğretir veririm. Seve seve hocası olurum."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER