Muzaffer Yıldırım Bebek'i karıştırdı!

Takvim Gazetesi'nden Aydın Hamza'nın haberine göre yapımcı Muzaffer Yıldırım'ın işletmesini devralmasıyla bir dizi skandala ev sahipliği yapan Bebek Oteli, İstanbul'un gözde semtini iyice karıştırdı. Geçtiğimiz ay Arap turistlerin rezervasyonları olmasına rağmen.

Muzaffer Yıldırım Bebek'i karıştırdı!

Takvim Gazetesi'nden Aydın Hamza'nın haberine göre yapımcı Muzaffer Yıldırım'ın işletmesini devralmasıyla bir dizi skandala ev sahipliği yapan Bebek Oteli, İstanbul'un gözde semtini iyice karıştırdı.

Geçtiğimiz ay Arap turistlerin rezervasyonları olmasına rağmen içeri alınmadığı otel, aynı işgüzar tavrı iş adamı Tuncay Özilhan'dan sosyetik tasarımcı Selma Çilek'e kadar birçok isme karşı sergiledi.

Arap turistler, Özilhan ve Çilek kıyafet kurallarına uymadıkları için içeri alınmazken Anadolu Efes'in teknik direktörü Ergin Ataman da yanında 18 yaşından küçük çocuğu için Bebek Otel'e giremedi.

Bebek'in yaşlı sakinlerine de "Artık burada saatlerce oturup sadece çay-kahve içmek yasak" uyarısı geldi.

ŞİKAYET YAĞMURU


Bebek Otel'in yeni işletme anlayışı, esnafın da tepkisini çekti. Semt sakinlerinin yanı sıra birçok esnaf, otelin önüne yeni yapılan iskeleyi yetkililere şikayet etti. Kafasına göre Bebek Otel'e yeni yasaklar koyan Muzaffer Yıldırım'ın talimatıyla yapılan iskelenin kaçak olup olmadığı ise yapılan incelemeler sonucu ortaya çıkacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER