Naim Süleymanoğlu’nun kızlarının 'Cep Herkülü'ne açtıkları davada karar!

Sabah Gazetesi'nden Ali Oktay'ın haberine göre iki kız kardeşin avukatı Aziz Demir; Naim Süleymanoğlu'nun kardeşi Muharrem Süleymanoğlu ile yapım şirketi Dijital Yapım Evi Reklam Film Sanayi Şirketi ile yapımcı Mustafa Uslu arasında film sözleşmesi yapıldığını, filmin sinem.

Naim Süleymanoğlu’nun kızlarının 'Cep Herkülü'ne açtıkları davada karar!

Sabah Gazetesi'nden Ali Oktay'ın haberine göre iki kız kardeşin avukatı Aziz Demir; Naim Süleymanoğlu'nun kardeşi Muharrem Süleymanoğlu ile yapım şirketi Dijital Yapım Evi Reklam Film Sanayi Şirketi ile yapımcı Mustafa Uslu arasında film sözleşmesi yapıldığını, filmin sinemalarda gösterileceğini ve bundan da sadece Muharrem Süleymanoğlu'nun bedel alacağını öğrendi.

Bunun üzerine harekete geçen Demir; "Naim Süleymanoğlu'nun hayatının film yapılarak kazanç kapısı haline getirilmesine kızlarının izni yoktur. Film çekiminin tedbiren durdurulmasına ve daha sonra filmin gösterime girmesinin engellenmesine karar verilmesini istiyoruz" diyerek dava açtı. Ancak mahkeme, kız kardeşlerin filmin gösteriminin durdurulması yönündeki taleplerini, delillerin yetersiz olduğu gerekçesiyle reddetti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER