Naz Elmas'ın eşinden eski sevgilisine dava!

Sabah Gazetesi'nden Istek Yaman'ın haberine göre geçtiğimiz yıl Aralık ayında oyuncu Naz Elmas'la nikah masasına oturan Erol Özmandıracı'ya kızının annesi Merve Nur Başbuğ'dan ağır suçlamalar gelmiş ve ikili mahkemelik olmuştu.

Naz Elmas'ın eşinden eski sevgilisine dava!

Sabah Gazetesi'nden Istek Yaman'ın haberine göre geçtiğimiz yıl Aralık ayında oyuncu Naz Elmas'la nikah masasına oturan Erol Özmandıracı'ya kızının annesi Merve Nur Başbuğ'dan ağır suçlamalar gelmiş ve ikili mahkemelik olmuştu. Başbuğ, Özmandıracı'nın kızıyla ilgilenmediğini söylemiş ve peşinde çocuğuyla bireysel ilişki kurması için mahkemeye uygulama yapmıştı. Özmandıracı ise "Beni çocuğumla tehdit ediyor" diyerek eski sevgilisinden davacı olmuş, İstanbul Aile Mahkemesi'ne başvurarak Başbuğ'a karşı 3 aylık koruma kararı aldırmıştı.

İddiaya tarafından koruma kararı sonrası Başbuğ, çocuğunun babası Erol Özmandıracı'ya "Ellerimle gırtlağını keseceğim senin, sana bu hayatı zehir etmezsem ben Merve değilim, tüfekle gebertirim seni, haysiyetsiz şerefsiz" biçiminde mesaj attı.

TEHDİT VE HAKARET SUÇU!

Mesaj sonrası her yerde savcılığa başvuran Özmandıracı'nın ihbarı sonrası Başbuğ hakkında soruşturma başlatıldı. Savcılıkça yürütülen soruşturma sonunda hakkında korkutma ve hakaret suçlarından 4 yıla kadar hapsi istenen Başbuğ, İstanbul Asliye Suç Oluşturan Mahkemesi'nde yargılanıyor.

ÇOCUĞUNUNANNESİNİ AFFETMEDİ!

Soruşturma zarfında ifadesine başvurulan Merve Nur Başbuğ, suçlamayı kabul etti.

Dosya, uzlaştırma bürosuna gönderildi. Özmandıracı, çocuğunun annesini affetmedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER