Naz Elmas, Son Haliyle Gündem Oldu!

Paylaşımları ve yüzündeki değişimle sık sık gündeme gelen Haziran Gecesi'nin Havin'i Naz Elmas, bu kez tekne tatilinden fotoğraflarını takipçileriyle paylaştı. Oyuncunun giydiği siyah bikini altı ve sweatshirt dikkatleri üzerine çekti.

Naz Elmas, Son Haliyle Gündem Oldu!

Paylaşımları ve yüzündeki değişimle sık sık gündeme gelen Haziran Gecesi’nin Havin’i Naz Elmas, bu kez tekne tatilinden fotoğraflarını takipçileriyle paylaştı. Oyuncunun giydiği siyah bikini altı ve sweatshirt dikkatleri üzerine çekti.

2014-2015 yıllarında Emre Kıramer’le evli kalan ve son dönemde sosyal medya hesabından yayınladığı karelerle çokça söz edilen Naz Elmas, 2019 yılından bu yana yaklaşık bir buçuk yıldır birlikte olduğu, kendisinden 17 yaş büyük iş insanı Erol Özmandıracı ile Esma Sultan Yalısı’nda nikah masasına oturarak evlenmişti.

“İlk Gördüğümde Anlamıştım”

 

Düğün sonrası kamera karşısına geçen Naz Elmas, çok mutlu olduğunu söyledi ve ekledi; “Bizim bir araya gelme sebebimiz Cimbomluluğumuz yani Galatasaray fanatikliğimizden oldu. Erol’u ilk gördüğümde evleneceğim insan olduğunu anladım” diyerek öngörüsünü habercilerle paylaşmıştı.

Aldığı kilolarla dikkat çeken Naz Elmas’ın hamile olduğu son günlerde iddia edilmişti. Ancak Erol Özmandıracı, o dönem için yıldırım nikahının sebebinin bebek olduğu iddialarını, kesin bir dille yalanlayarak asılsız bir dedikodu döndüğünü ileri sürmüştü.

“Bu Haberler Her Zaman Çıkar”

 

Geçtiğimiz aylarda da evliliğinde kriz yaşadığı iddialarıyla gündeme gelen oyuncu Elmas, katıldığı bir davette konuyla ilgili konuşmuşlar gerçekleştirdi. Naz Elmas, “Bu haberler hep oluyor. ‘Çocuk ne zaman olacak?’ haberleri de çıkar yakında. Bunlar klasik şeyler, öyle bir şey elbette yok” ifadelerini kullanarak sitemini belirtti.

Bugünlerde 40 yaşında olan Elmas’ın sosyal medya hesabından paylaştığı pozlarına beğeni ve yorum yağmakta. Oyuncu son olarak teknede pozlarını verdi ve takipçileriyle paylaşmaktan çekinmedi.

Naz Elmas’ın Fit Hali Dikkat Çekti

 

Üstüne ise sweatshirt giydiği pozlarını 556 bin takipçisi bulunan Instagram hesabından paylaşarak, fit fiziği ise dikkatlerden kaçmadı.

 


Kaynak: Magazin Haberleri
Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2024, 18:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER