Necla Nazır kızı Tuğçe'nin sürpriz evliliğini veto mu etti?

Sürpriz bir evlilik yapan Tuğçe Tayfur'un Sivas'taki nikahına, annesi Necla Nazır ile babası Ferdi Tayfur'un katılmadığı öğrenilmişti.Tuğçe Tayfur anne ve babasının nikahı veto ettikleri için nikaha gelmedikleri yönündeki iddialar için, "Olur mu öyle şey? Hiç alakası yok.

Necla Nazır kızı Tuğçe'nin sürpriz evliliğini veto mu etti?

Sürpriz bir evlilik yapan Tuğçe Tayfur'un Sivas'taki nikahına, annesi Necla Nazır ile babası Ferdi Tayfur'un katılmadığı öğrenilmişti.Necla Nazır kızı Tuğçe'nin sürpriz evliliğini veto mu etti?


Tuğçe Tayfur anne ve babasının nikahı veto ettikleri için nikaha gelmedikleri yönündeki iddialar için, "Olur mu öyle şey? Hiç alakası yok. Sivas'ta evlendiğimiz için katılamadılar. Biz İstanbul'da yapmak istemedik nikâhı" ifadesini kullanmıştı.Necla Nazır kızı Tuğçe'nin sürpriz evliliğini veto mu etti? - Resim : 2

TUĞÇE TAYFUR'DAN NECLA NAZIR PAYLAŞIMI

Son olarak Tuğçe Tayfur annesi Necla Nazır, eşi ve oğlu ile olan fotoğraflarını, "Canım annem, biz senin gibi bir büyüğümüz olduğu için çok şanslıyız. Dualarında bizi eksik etmeyenimiz, sen bizim başımızın tacısın, bir torunum vardı şimdi bir de adı güzel Muhammed'im adam gibi adam bir oğlum var dedin. Seni çok seviyoruz." cümleleri ile paylaşarak iddialara son noktayı koymuş oldu.


Necla Nazır kızı Tuğçe'nin sürpriz evliliğini veto mu etti? - Resim : 3

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER