Ödüllü oyuncu Merve Dizdar'dan itiraf: "Teklif gelmiyor"

Merve Dizdar, mayıs ayında düzenlenen 76'ncı Cannes Film Festivali'nde Nuri Bilge Ceylan'ın 'Kuru Otlar Üstüne' adlı filmindeki rolüyle 'En İyi Kadın Oyuncu' dalında 'Altın Palmiye' kazandı. Cannes Film Festivali'nde bu dalda ödül kazanan ilk Türk oyuncu olan Merve Dizdar, bu başar.

Ödüllü oyuncu Merve Dizdar'dan itiraf:

Merve Dizdar, mayıs ayında düzenlenen 76'ncı Cannes Film Festivali'nde Nuri Bilge Ceylan'ın 'Kuru Otlar Üstüne' adlı filmindeki rolüyle 'En İyi Kadın Oyuncu' dalında 'Altın Palmiye' kazandı.

Cannes Film Festivali'nde bu dalda ödül kazanan ilk Türk oyuncu olan Merve Dizdar, bu başarısıyla ülkemize gurur yaşattı.


Ödüllü oyuncu Merve Dizdar'dan itiraf:


Habertürk'ten Onur Aydın'ın haberine göre Merve Dizdar, Nişantaşı'nda görüntülendi.Ödüllü oyuncu Merve Dizdar'dan itiraf:


Muhabirlerin  sorularını yanıtlayan Merve Dizdar, iş olarak yoğun bir yaz dönemi geçirdiğini ifade etti.

Dizdar, "Yoğun bir sezon oluyor. Çalışmayı seviyorum. Kısa bir tatil yaptım geldim. Çok tatilci biri değilim. Daha az yapsam da olurdu" dedi.

Dizdar, ayrıca önümüzdeki günlerde tatil için yakın arkadaşı Ezgi Mola'nın yanına gideceğini söyledi.


Ödüllü oyuncu Merve Dizdar'dan itiraf:

Mola'nın güzel bir hamilelik süreci geçirdiğini dile getiren Dizdar, bu konuda şunları söyledi: "Evet, çok mutluyuz. Kendisi çok iyi. Fazla bilgi vermeyelim."

"SOSYAL MEDYAYI ÇOK SEVMİYORUM"

Merve Dizdar, yöneltilen soru üzerine sosyal medyayı çok sevmediğini ifade etti.

Dizdar, sosyal medyada bulundukları paylaşımlarla yüksek ücret kazanan ünlü isimlerin olduğunun hatırlatılması üzerine şöyle konuştu: "Sosyal medyayı çok sevmiyorum. İşlerimi paylaşıyorum sadece... Orada vakit geçirmenin çok fazla vakit aldığını düşünüyorum. Orada olmasam daha iyi. Ben işin ticari boyutunu beceremiyorum. Kullanamadığım için teklif de gelmiyor zaten."


Ödüllü oyuncu Merve Dizdar'dan itiraf:

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER