Oğuzhan Koç'tan sahne fiyatına zam

Takvim Gazetesi'nin haberine göre son dönemin en gözde isimlerinden Demet Özdemir'le doludizgin bir aşk yaşayan Oğuzhan Koç'a ilişkisi bereketli geldi.Bu yaz evleneceği güzel oyuncuyla beraberliği ile manşetlerden düşmeyen ünlü şarkıcı tıpkı Mayıs ayında olduğu gibi Hazir.

Oğuzhan Koç'tan sahne fiyatına zam

Takvim Gazetesi'nin haberine göre son dönemin en gözde isimlerinden Demet Özdemir'le doludizgin bir aşk yaşayan Oğuzhan Koç'a ilişkisi bereketli geldi.

Bu yaz evleneceği güzel oyuncuyla beraberliği ile manşetlerden düşmeyen ünlü şarkıcı tıpkı Mayıs ayında olduğu gibi Haziran ayındaki tüm günlerini de neredeyse konserle doldurdu.

Önceki akşam da Beyoğlu Kültür Yolu Festivali konserinde eski ve yeni şarkılarından oluşan repertuarıyla iki saate yakın sahnede kalan şarkıcı Oğuzhan Koç; Konya, Bursa, İzmir, Bartın, Antalya olmak üzere arka arkaya konser maratonuna devam edecek.

DÜĞÜN MASRAFI TAMAM

Bu arada konser ücretine de zam yapan Koç'un eskiden 70 bin TL olan sahne ücretini 100 bin TL'ye çıkarttığı konuşuluyor.

Öte yandan ünlü müzisyenin sadece bu ay 11 konser vereceği düşünülürse Demet Özdemir'le yapacağı düğün masraflarının çoğunu da bir ayda kazandığı yaklaşık 1 milyon TL ile çıkarmış olacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER