Öykü Gürman ve Fatih İçmeli'nin nikahı başka bahara kaldı

Sabah Gazetesi'nden İlker Gezici'nin haberine göre Öykü Gürman, Çanakkale'de annesinin satın aldığı, 200 zeytin ağacının olduğu geniş araziye 2 katlı bir taş ev yaptırmıştı. Öykü Gürman, bu yaz inşaatı biten ev için 1 milyon TL'den fazla para harcadı. Geçtiğimiz günl.

Öykü Gürman ve Fatih İçmeli'nin nikahı başka bahara kaldı

Sabah Gazetesi'nden İlker Gezici'nin haberine göre Öykü Gürman, Çanakkale'de annesinin satın aldığı, 200 zeytin ağacının olduğu geniş araziye 2 katlı bir taş ev yaptırmıştı.


Öykü Gürman ve Fatih İçmeli'nin nikahı başka bahara kaldı


Öykü Gürman, bu yaz inşaatı biten ev için 1 milyon TL'den fazla para harcadı.Öykü Gürman ve Fatih İçmeli'nin nikahı başka bahara kaldı - Resim : 2


Geçtiğimiz günlerde Çanakkale'de çıkan yangın üzerine kötü günler geçiren Gürman, evi etkilenmediği için şanslı olduğunu söyledi.


Öykü Gürman ve Fatih İçmeli'nin nikahı başka bahara kaldı - Resim : 3

Sinema filmi, program ve konser temposu nedeniyle oldukça yoğun olan Gürman, bir de evinin bulunduğu şehirde yangın çıkması üzerine çok üzüldü.


Öykü Gürman ve Fatih İçmeli'nin nikahı başka bahara kaldı - Resim : 4

Ünlü şarkıcı, nişanlısıyla konuşup düğünü 2024 yılına erteledi.

ÖNÜMÜZDEKİ AY EVLENECEKLERDİ

Geçen ay 'Bambaşka Sohbetler' programına konuk olan Öykü Gürman, nişanlısı Fatih İçmeli'yle evliliğinin deprem ve konserleri nedeniyle gerçekleşemediğini belirterek, "Ülke olarak içinde bulunduğumuz acı olaylar nedeniyle, evlilik kararını verdiğimizde moral olarak iyi değildik, kurgulayamadık, planlayamadık. Eylül- ekim gibi evleneceğiz" demişti.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER