Oyuncu Beyti Engin'den sürpriz atak

ASM Akademi’ye kayıt olan öğrenciler; Aşkın Şenol, Beyti Engin, Bedir Bedir, Bihter Dinçel, Burak Sayın, Dilek Tekintaş, Deniz Koloş, Koray Tarhan, Gamze Topuz, Mehmet Ertansel, Hakan Karsak, Sefa Tantoğlu, Selen Domaç, Şenol Sönmez, Tuğçe Karaoğlan, Tuluğ Tırpan, Özlem Tokasla.

Oyuncu Beyti Engin'den sürpriz atak

ASM Akademi’ye kayıt olan öğrenciler; Aşkın Şenol, Beyti Engin, Bedir Bedir, Bihter Dinçel, Burak Sayın, Dilek Tekintaş, Deniz Koloş, Koray Tarhan, Gamze Topuz, Mehmet Ertansel, Hakan Karsak, Sefa Tantoğlu, Selen Domaç, Şenol Sönmez, Tuğçe Karaoğlan, Tuluğ Tırpan, Özlem Tokaslan, Pınar Ataer ve Ulvi Arı’dan oyunculuk eğitimi alacak. Ayrıca düzenlenecek workshop’larda uzman ve ünlü konuklar da öğrencilerle bir araya gelecek.

Beyti Engin, ASM Akademi’yle ilgili şunları söyledi: “Türkiye tarihinde oyuncuya olan ihtiyaç hiç şimdiki kadar fazla olmamıştı. Çünkü sinema ve televizyon ile birlikte dijital sektör de çok büyük bir ivme ile büyüdü. Ancak maalesef yeni oyuncular deneyimsiz. Türkiye’de oyunculuk eğitimi müfredatı genel olarak 1940’larda, 1950’lerde yerli ve yabancı birçok tiyatro insanının emekleriyle şekillendirilmiş bir sistem. Oysa günümüzde tiyatro algısı bile çok değişti. ASM Akademi’de Türkiye’nin önde gelen eğitmenlerinden oluşan muhteşem bir kadromuz var. Biz sistemi sanatın, bilimin ve teknolojinin ışığında güncelleyip katılımcıların yeni beceriler elde ederek hem öğrenip hem deneyim kazanabilecekleri yeni bir alternatif eğitim modeli olarak tasarladık.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER