Oyuncu Melek Tanker: "Annemin nişanlısı tarafından tacize maruz kaldım"

Sabah Gazetesi'nden Seda Nur Günaydın'ın haberine göre oyuncu Melek Tanker'in evinde yaşanan taciz skandalı pes dedirtti. Ünlü oyuncu Tanker, birlikte yaşadığı annesi Huriye Ş.

Oyuncu Melek Tanker:

Sabah Gazetesi'nden Seda Nur Günaydın'ın haberine göre oyuncu Melek Tanker'in evinde yaşanan taciz skandalı pes dedirtti.

Ünlü oyuncu Tanker, birlikte yaşadığı annesi Huriye Ş. ve annesinin nişanlısı olan Can A. (61) arasında taciz skandalı patlak verdi.

Kendisinden 30 yaş büyük olan Can A.'nın evdeki sözlü tacizleri ve tehditleri sonucu psikolojisi bozulan Tanker, savcılığa koşarak suç duyurusunda bulundu.

Tanker, annesinin nişanlısının kendisine "Seni rüyamda gördüm, kucağıma oturuyorsun, bana sarılıyorsun, başardım diyorsun" şeklinde cinsel içerikli sözler söylediğini ve ardından tehditler savurduğunu ileri sürdü.

Melek Tanker'in suç duyurusu üzerine annesinin nişanlısı olan şüpheli Can A. hakkında 'cinsel taciz' ve 'tehdit' suçlarından soruşturma başlatıldı.

Savcılıkça ifadesi alınan şüpheli adam ise suçlamaları kabul etmeyerek Melek Tanker'in iddialarını yalanladı ve iddiaların doğruluk payının olmadığını ifade etti.


Oyuncu Melek Tanker:

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER