Oyuncu Pelin Akil dehşeti yaşadı! Ağzına geleni söyledi!

Pelin Akil, çocuğun kendisine küfürler ettiğini ve camı yumrukladığını söyleyerek şu ifadeleri kullandı: "İstanbul artık her şeyi çok zorlaştırıyor.

Oyuncu Pelin Akil dehşeti yaşadı! Ağzına geleni söyledi!

Pelin Akil, çocuğun kendisine küfürler ettiğini ve camı yumrukladığını söyleyerek şu ifadeleri kullandı:

"İstanbul artık her şeyi çok zorlaştırıyor. Biraz önce Beşiktaş Stadı’nın orada peçete satan bir çocuk, nasıl satıyor biliyor musunuz? 'Lan … karısı para versene' İğrenç konuşarak, nasıl küfür ediyor biliyor musunuz? Anneme, babama, sülaleme küfrederek 'Alsana şunu alsana' diye cama vuruyor.


 

'Mezara mı götüreceksin lan?' falan diyor. Nakit param yok, olsa da senin gibi böyle konuşan bir çocuğa vermek ne içimden gelir. O kadar üzüldüm ki. Nerede yaşıyoruz, neden böyle bu insanlar?"

“POLİSİ ARAYACAĞIM’ DEDİM, O KADAR RAHAT Kİ…”

"Telefonu elime aldım 'Polisi arayacağım' dedim. 'Ara ara' diyerek gülüyor, o kadar rahat ki. İstersen çağır polisi diyor.

En üzücüsü de beni tek başıma kadın gördü ve o yüzden yaptı. Arabada başka biri olsa bu şekilde konuşmaya cesaret edemeyecekti. Yemin ederim arabadan inip onu etkisiz hale getirmek, ağzını kapatmak istedim. Ben de öfkelendim ben de sıkıntılı bir hal aldım. Hiç güne böyle başlamamıştım.

İstanbul’da adımını attığın an sokağa, moralin bozulacak yani. Çok üzülüyorum, nasıl bu hale geldik? Gerçekten üzücü."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER